fbpx
Шоу-бізнес
Володимир Остапчук хоче відсудити дітей у екс-дружини Олени Войченко: колишнє подружжя продовжує з’ясовувати стосунки

Володимир Остапчук хоче відсудити дітей у екс-дружини Олени Войченко: колишнє подружжя продовжує з’ясовувати стосунки.

Відомий телеведучий і шоумен Володимир Остапчук продовжує з’ясовувати стосунки з колишньою дружиною Оленою Войченко. Про це пише видання today.ua.

Колишні чоловік і дружина по черзі роблять в ЗМІ гучні заяви з приводу своїх відносин, які потім обговорює вся країна.

І ось – знову. Нещодавно шоумен заявив, що колишня дружина не дає йому спілкуватися з дітьми, а Войченко в свою чергу розповіла в інтерв’ю, що Остапчук хоче забрати у неї дітей, а вона йому не дасть це зробити.

Шоумен вже не раз говорив, що від цих скандалів і сварок страждають діти, але колишня дружина продовжує провокувати нові розмови в ЗМІ. Екс-дружина Остапчука заявляє, що таким чином захищається, і за її словами, вона наполягала на тому, щоб діти спілкувалися з батьком, проте за весь час спільного життя Володимира з новою дружиною діти бачилися з ним всього кілька разів.

Олена Войченко розповіла в одному з останніх інтерв’ю, що Володимир подав позов до суду, щоб забрати у неї дітей. Вона також не приховує того, що екс-чоловік їй погрожував.

“Володимир дуже часто мені озвучує різні речі і перемішує їх з погрозами, шантажем. Я взагалі останнім часом прошу його тільки писати”, – зізналася Олена Войченко.

Крім того, Войченко заявила про тривожний диагноз Остапчука. За її словами, у нього затяжна депресія, і цей нестабільний стан тягнеться ще з дитинства. Вона переконана, що хвороба впливає на нього, хоча шоумен всіляко це приховує.

Подружжя також не розібралися з фінансовими питаннями. За словами Войченко, ведучий дає їй на дітей всього 10 тисяч гривень. Володимир Остапчук заперечує їй і заявляє, що відправляє на дітей набагато більше грошей.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, showbiz.clutch.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page