fbpx
Суспільство
Вона не моя подружка, я ніколи не знала її близько. Якщо ти знаєш, що у твоїй країні війна, ти не можеш місяць чекати, а потім на тебе осяяння зійшло. Коротше, не вірю

Український хореограф Ілона Гвоздєва в інтерв’ю провідному Славі Дьоміну, яке вийшло 14 червня на YouTube-каналі радіо “Люкс ФМ”, прокоментувала позицію української співачки Loboda, яка до початку війни будувала кар’єру в Росії і лише через місяць після нападу РФ на Україну засудила російську агресію.

– Щодо Свєти Лободи – вона не моя подружка, я ніколи не знала її близько, але мені здається, що в якийсь момент вона зрозуміла, що для того, щоб насамперед зберегти свою кар’єру, треба щось робити у бік України. Тому що спочатку вона теж мовчала, – сказала Гвоздєва.- Мені здається, якщо ти чітко знаєш, що у твоїй країні війна, ти не можеш два тижні чекати, потім на тебе осяяння зійшло.

– Кажуть, що вона вивозила саме своїх рідних із Росії, щоб її там не заарештували, – заперечив Дьомін.

– Короче кажучи, не вірю, – підсумувала хореограф.

Нагадаємо, що до нападу РФ на Україну Loboda гастролювала в Росії та брала участь у популярних шоу на російських каналах. Зокрема вона була тренером російського проекту “Голос країни” на каналі “Росія”, а також знімалася в шоу “Вечірній Ургант” на пропагандистському “Першому каналі”.

28 лютого українська ведуча Катя Осадча звернулася до неї із закликом не замовчувати російську агресію проти України.

1 березня, майже через тиждень після вторгнення РФ в Україну, Loboda, не називаючи імен, звернулася до людей, “які вершать долі, закінчити це пекло”. Співачка постала перед камерою у сльозах і плакала протягом усього ролика.

17 березня артистка показала свій український паспорт, заявивши, що є громадянкою України.

24 березня Лобода вперше публічно засудила війну РФ проти України, а також почала публікувати у мережах інформацію про те, як і чим допомагає Україні. 28 березня про волонтерську діяльність співачки розповів мер Борисполя Володимир Борисенко. За його словами, артистка передала для тероборони автомобіль та сплатила рахунок більш ніж на 1,5 млн грн для купівлі бронежилетів та турнікетів.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.