fbpx
життєві історії
Вона сказала мені, що більше зустрічатися зі мною не буде. Що робила це, щоб оживити стосунки з чоловіком, для укріплення шлюбу, так би мовити… Ніколи не стикався з такою жіночою логікою! І образився і здивувався водночас. Ну є ж, виявляється, такі жінки, які нормально мислять!

Ця жінка зрадила чоловіка зі мною. Ми давно разом працюємо, добре спілкуємося і ніколи з мого боку не було ніяких натяків, ніяких намірів. Все сталося за її ініціативою.

По роботі вона ніяк від мене не залежить. Я не її начальник. Так, вона звертається до мене іноді за допомогою, але я завжди допомагаю просто так, без всяких умов. Як допомагав би будь-кому іншого. Тобто, корисливі мотив я виключаю. Можливо, справа в особистій симпатії. Так, ми випили. Але зайти після роботи разом випити теж була її ініціатива.

Чоловік її був на добовому чергуванні і вона домовилася з матір’ю, щоб та забрала дитину з садка. Тобто, вона підготувалася. І коли ми їхали в таксі до мене, вже знаючи, чим скінчиться цей вечір, вона вимовила цю фразу, що зрада зміцнює шлюб.

Ми ще кілька разів бачилися так само. А потім вона сказала мені, що більше зустрічатися зі мною не буде.

Що робила це, щоб оживити стосунки з чоловіком, для укріплення шлюбу, так би мовити… Ніколи не стикався з такою жіночою логікою! І образився і здивувався водночас. Ну є ж, виявляється, такі жінки, які нормально мислять!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook