fbpx
Шоу-бізнес
Вона стала ще гарнішою, бо її краса сяє зсередини: це все донечки-близнючки і синочок! Вражає, як зірка виглядає у 43 роки. Але цьому є пояснення: ЩАСТЯ!

Вражає, як зірка виглядає у 43 роки. Але цьому є пояснення: ЩАСТЯ.

Її неможливо забути – красуню Жаді з улюбленого серіалу “Клон”. А познайомилися ми з Джованною Антонеллі ще у “Тропіканці”.

Але культовим став саме “Клон”.

 

Виконавиця ролі Жаді Джованна Антонеллі тоді закохалася в свого партнера Мурілу Бенісіо. Вони почали зустрічатися і жити разом, а в 2005 році них народився син П’єтро. Але два роки по тому вони розлучилися, і актриса вийшла заміж в Італії за американського бізнесмена Роберто Локашіо.

Після пишного весілля закохані хотіли разом жити в США, але реалізувати плани їм завадив колишній чоловік Антонеллі, який заборонив їй відвозити сина з країни. 

У підсумку, через важкі судові розгляди з Мурілу, артистка розлучилася і з новим обранцем вже після чотирьох місяців спільного життя.

Та свою любов дівчина все ж зустріла. Останні 10 років вона будує відносини з режисером Леонардо Ногейра, від якого народила доньок: Антонію і Софію.

Незважаючи на щільний робочий графік, Джованна намагається кожну хвилину проводити з дітьми.

«Кращий час тут і зараз! Живіть справжнім моментом, мій народ!!! Це все, що у нас є … Амінь!» – написала вона якось своїм шанувальникам в соцмережі.

 

 

Сьогодні Джованна Антонеллі затребувана в кіно. У 2016 на екрани вийшов фільм «Сонце, що сходить», в якому актрисі дісталася роль Аліси, головного дійового персонажа. Аліса і Маріо, герої кінострічки, росли разом, але дивилися на світ по-різному. За сюжетом юна Аліса відправляється в Японію, де повинна вчитися і жити 2 роки. Зрозуміло, Маріо перебуває не в захваті від цієї ідеї, але нічого не може заперечити рішенню дівчини.

Відомо також, що Джованна випускає парфуми і сумки під брендом Gio.

«Я знімаюся в телесеріалах, а також розвиваю бізнес і займаюся проектами в якості партнера. У мене великі плани щодо реалізації нової продукції. В Європі вже налагоджена схема продажів аромату. Навесні 2016 стартував продаж в Португалії», – зазначає бразильська актриса.

За матеріалами

 

facebook