fbpx

Вона вирішила, що я не законна дружина батька його сина, а якась там приблуда, челядь. Коли я зрозуміла, що всіх грошей не заробиш, а стати хоча б дружиною мені все ж таки хочеться, я почала працювати над цим. Зрештою з’явився чоловік, якому на момент знайомства було вже за п’ятдесят. У нього вже є свої дорослі діти, і вони не дуже зраділи, коли їхній батько почав приділяти увагу мені. А тепер ще й дитя, а мені 44. Звичайно, мій чоловік – заможна людина, син ріс у достатку. Є й машина, й квартира чотирикімнатна. Підуть вони на оренду як миленькі

Моє життя минуло зовсім не так, як у інших жінок. Усім мої подруги, однокласниці і колеги вже давно народили діточок, і тільки я займалася тим, що будувала кар’єру. Напевно так склалися обставини. Рідні у мене практично немає, тому мені потрібно було  покладатися виключно на власні сили.

Коли я зрозуміла, що всіх грошей не заробиш, а стати хоча б дружиною мені все ж таки хочеться, я почала працювати над цим. Зрештою з’явився чоловік, якому на момент знайомства було вже за п’ятдесят. У нього вже є свої дорослі діти, і вони не дуже зраділи, коли їхній батько почав приділяти увагу мені.

Втім, нам з Богданом було байдуже, і ми захопилися один одним. Я бачила в ньому міцну опору, хоч і сама непогано забезпечена, а він бачив у мені справжню подругу, хоч я і молодша за нього майже на 13 років. Зрештою ми стали жити разом, а потім і розписалися: з весіллям, вінчанням та дотриманням усіх традицій.

До того моменту діти чоловіка змирилися зі шлюбом батька, але я все ж таки тримаюся від них на відстані, окремо. Чоловік розуміє мене і вважає, що я роблю мудро. Зрештою, у них є адекватна мати, з якою ми теж знайомі. Словом, ми живемо своїм життям, а діти – своїм. Але старший син вирішив одружитися.

Дівчинка гарна, але дуже добре видно, що одружується з розрахунку. Звичайно, мій чоловік – заможна людина, син ріс у достатку. Є й машина, й квартира чотирикімнатна. Загалом дівчинка відразу відчула себе господинею життя і почала диктувати умови. Після знайомства вона вирішила, що я не законна дружина батька його сина, а якась там приблуда, челядь.

Втім, я не звертала на це жодної уваги, бо мені абсолютно нема часу розбиратися в моделях поведінки сучасної молоді. Хай що хоче, те й думає.

Але це поступово почало дратувати мого чоловіка. Син потрапив під вплив цієї дівчини і в усьому їй підтакує. Вона ж законна дружина!

Дійшло аж до того, що почала вимагати у сина новий автомобіль. Мовляв, як це так? Усі її подружки на колесах, тільки вона одна пішки. Але це їхні особисті справи. Я з нею не сперечалася, ставилася рівно та запропонувала підробити у мене на фірмі. Щоби підкопила собі на автомобіль. Начебто їй ця ідея сподобалася і наші чоловіки на якийсь час зітхнули спокійно.

Хоч вона, як і раніше, дивилася на мене зверхньо, я вирішила, що трохи роботи піде їй на користь. Невістка, втім, особливої працездатністю не вирізнялася, більше фліртувала з хлопцями.

Я відволіклася від цього всього, коли дізналася, що при надії. Звісно, я не очікувала. Чоловік взагалі збентежений. Адже йому буде за 60, коли дитина до школи піде. Але ж це така радість для нас!

Невістка, коли дізналася, що я чекаю дитинку, закотила сцену. Мовляв, час уже про онуків думати, а не про власних дітей в такому віці. Причому влаштувала виставу у мене на фірмі, коли мене не було. Щиро кажучи, мені дуже хотілося перевірити міцність її волосся, але стрималася. Просто розповіла чоловікові про те, що сталося.

Богдан вислухав це все з подивом і заявив, аби я не переймалася і не слухала її від слова “взагалі”! Сказав:

– Вже вирішила за нас із тобою, як нам жити! Живе на всьому готовому, по суті, нічого з себе не представляє, а ось так поводиться.

Того ж дня батько викликав на розмову сина, а потім і саму невістку. Вона так і не зрозуміла, чому їй треба переді мною вибачитись. Я можу наполягти, і вона зникне з цієї родини, підуть вони на оренду як миленькі. І ось не знаю, не вирішила ще, чи варто це робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page