fbpx
Суспільство
Вона живе в Україні, але сам з РФ. Співачка говорить: – Я не вважаю себе російською, тому що 10 років живу в Україні, тут плачу податки, тут мій гурт, тут мій чоловік, все моє життя. Я живу в Україні 10 років і за цей час змогла добитися лише посвідки на 10 років. Цей документ робився три роки. Папірець на папірці, довідка на довідці, і я не уявляю, що буде з громадянством

Співачка з РФ, яка проживає в Україні поділилася своїми думками і переживаннями.

Екс-учасниця українського гурту Yuko, яка проживає в Україні близько 10 років, а зараз сольна співачка Юлія Юрина 12 травня в інтерв’ю проекту LiRoom заявила, що хоче отримати українське громадянство, а свій російський паспорт вважає відміткою диявола.

– Я не вважаю себе російською, тому що 10 років живу в Україні, тут плачу податки, тут моя група, тут мій чоловік, все моє життя. Мені дуже страшно, що у мене є мітка диявола – цей [російський] паспорт, за яким про мене судитимуть, бо навіть коли ми з чоловіком їхали на Занзібар на Новий рік, усі місцеві дуже погано відгукувалися про росіян, – сказала артистка. – Куди б не приїхали росіяни – їх усюди не люблять. Мені потрібно змінити громадянство, тому що я не вважаю себе причетною до тих росіян, які в Росії. Я українка і мені не хочеться опинитися під впливом їхньої репутації. Це не моя репутація, це їхня репутація.

Юрина наголосила, що поки що її спроби здобути українське громадянство були безуспішними.

– Я живу в Україні 10 років і за цей час змогла добитися лише посвідки на 10 років. Цей документ робився три роки. Папірець на папірці, довідка на довідці, і я не уявляю, що буде з громадянством. Я вже отримала дві відповіді. Це або “неможливо”, або “після війни”, – поділилася співачка.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page