fbpx
Шоу-бізнес
“Вони можуть навіть не танцювати”: Днями стало відомо, що Олег Винник став учасником шоу “Танці з зірками”. Тепер організатори розкрили ім’я хореографа, який складе співакові пару на паркеті (фото)

Днями стало відомо, що Олег Винник став учасником нового сезону телевізійного шоу “Танці з зірками”. Тепер організатори розкрили ім’я хореографа, який складе співакові пару на паркеті.

Свою партнерку артист особисто представив в своєму Instagram. Він опублікував спільне фото з танцівницею і написав: “Знайомтеся! Легка, вимоглива, відповідальна. Олена Шоптенко – моя партнерка на паркеті”.

Шоптенко в свою чергу поділилася схожим кадром і супроводила його грайливим підписом. “Ну що, потанцюємо, Олег Винник?”, – написала хореограф.

У коментарях жартують, що пару відразу можна оголошувати переможцями. “Я одна бачу пару-переможницю ще до початку проекту?! Професіоналізм танців Олени плюс вовчиці Олега однозначна перемога”, “Я знаю пару переможців. Вони можуть навіть не танцювати”, “По- моєму я знаю хто переможе в цьому сезоні”, – пишуть коментатори.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото – Instagram

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook