fbpx
Шоу-бізнес
Вони не просто так обрали це місце, адже кохання переможе все! І все таки, чому ж екс-ведучий шоу “Орел і решка” Синельников і його обраниця одружилися саме у Бучі

Вони не просто так обрали це місце, адже кохання переможе все! І все таки, чому ж екс-ведучий шоу “Орел і решка” Синельников і його обраниця одружилися саме у Бучі?

Стало відомо, що екс-ведучий шоу “Орел і решка” на “Новому каналі”, український режисер та продюсер Євген Синельников одружився з українською продюсеркою Наталією Кліпою.

Про це 12 серпня в Instagram Stories повідомив український режисер Алана Бадоєв, розмістивши серію роликів із церемонії одруження.

Весілля, зазначив Бадоєв, відбулося у звільненій від російських окупантів Бучі Київській області – у будинку, у підвалі якого молодята ховалися у перші дні після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

“Кохання переможе все. Вірю у вас, люблю і знаю – це на все життя. Ви є один у одного”, – підписав відео Бадоєв.

Нагадаємо, що сам Синельников 11 березня повідомив, що разом із сім’єю евакуювався з окупованого РФ міста Бучі Київської області. Ведучий провів у підвалі будинку два тижні, які назвав пеклом.

Наталка Кліпа – друга дружина Синельникова. Від попереднього шлюбу Євген має сина.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page