fbpx
Шоу-бізнес
Вони вирішили створити музичну асоціацію: “Просимо весь Російський світ підтримати ідею створення такої асоціації, однією з основних цілей якої є розвиток та просування музичного мистецтва Росії для формування та збереження нашої загальної культурної ідентичності” – відео. Що почалося в коментарях

Деякі російські артисти на чолі з Миколою Басковим вирішили створити музичну асоціацію. Ось що написав на своїй сторінці в Інстаграм Басков:

“Друзі! Сьогодні ми з колегами оголосили про створення Російської музичної асоціації, куди запрошуємо вступити всіх музикантів, які підтримують нашу громадянську патріотичну позицію та принципи захисту російської культури та національного культурного коду!

Сьогодні Захід заражений хворобою під назвою «Скасування російської культури». Що це, якщо не нацизм у чистому вигляді. У разі єдина можливість протистояти – це об’єднання.

Просимо весь Російський світ підтримати ідею створення такої асоціації, однією з основних цілей якої є розвиток та просування музичного мистецтва Росії для формування та збереження нашої загальної культурної ідентичності.

З нами треба рахуватися!

Російський світ не скасувати!”

Під дописом – велика кількість коментарів прихильників руського міра і його противників.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Николай Басков (@nikolaibaskov)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.