fbpx
Суспільство
Вони зустрілися учора – дві перших леді. Місцем історичної події став Ужгород. Олена Зеленська розповіла, про що найчастіше запитували першу леді США українські біженці:”Це вчинок із її боку”

Вони зустрілися учора – дві перших леді. Місцем історичної події став Ужгород. Олена Зеленська розповіла, про що найчастіше запитували першу леді США українські біженці.

Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена Зеленська 8 травня у Facebook опублікувала знімки, зроблені під час зустрічі в Ужгороді з першою леді США Джилл Байден.

Перші леді США та України разом відвідали одну з ужгородських шкіл, в якій розташувалися переселенці з українських міст та сіл.

– Це великий вчинок з її боку, адже кожен, хто приїжджає зараз в Україну, не може почуватися у стовідсотковій безпеці. Як і кожен з нас. В Україні зараз немає безпечного місця. І все ж таки Ужгород – наш тил: саме тут, у найбільшому хабі Закарпаття, знайшли притулок тисячі переселенців зі східної України – мами з дітьми.

Зеленська зазначила, що перед тим, як приїхати до України, Джілл Байден зустрілася з українськими біженцями у Румунії та Словаччині.

– І найчастіше чула від них питання, чому [президент РФ Володимир] Путін хоче їх знищити. Мабуть, весь світ не здатний відповісти. Але що ми можемо – це допомогти людям жити всупереч усім замахам на їхнє життя і довести їм, наскільки вони безцінні “, – Підсумувала Зеленська.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Олена Зеленська