fbpx

ВООЗ: У світі розробляється близько 20 вакцин від коронавируса нового типу. Скільки чекати повсюдної вакцинації?

Перші клінічні випробування вже починаються, проте до повсюдної вакцинації поки далеко.

У світі розробляється близько 20 вакцин від коронавируса нового типу COVID-19.

Пошуком рішення займаються кілька країн. Перші клінічні випробування вже починаються, проте до повсюдної вакцинації поки далеко. Про це заявила Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), передає «Голос Америки».

Провідні фахівці повідомляють, що клінічні випробування і підтвердження безпеки, необхідні для випуску працездатної вакцини на ринок, можуть зайняти до 18 місяців.

Перші випробування вакцини на людях, які почалися на цьому тижні в США, були безпрецедентними за швидкістю, заявили в ВООЗ. За даними організації, це сталося через те, що Китай і інші країни поділилися геномом нового коронавируса з вченими по всьому світу.

Як пише The Wall Street Journal, понад 20 тисяч осіб погодилися взяти участь в пошуку вакцини проти нового коронавируса разом з британськими вченими з лабораторії hVIVO. Учасників експерименту не будуть заражати COVID-19 через відсутність ліків. Для цього буде використаний вірус того ж сімейства.

Тисячі людей будуть перебувати на території поширення вірусу.

Випробування буде успішним у разі, якщо людина не захворіла. За участь в експерименті належить винагорода в розмірі трьох з половиною тисяч фунтів.

Росія, наприклад, заявила про випробування шести вакцин. 19 березня Мінздоров’я повідомив, що російські фахівці розшифрували повний геном вірусу. За даними міністерства, це може прискорити появу вакцини.

Поширення СОVID-19 почалося в грудні минулого року з Китаю. У березні центр епідемії перемістився до Італії. Там зафіксовано понад 47 тисяч випадків зараження вірусом нового типу.

Джерело

Фото – “Фокус”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page