fbpx
життєві історії
Вперше за стільки років, я посварилась з Олесею, вона й слухати не хоче про те, що її дочці потрібна допомога, що вона пливе в неправильному напрямку і якщо ми зараз їй не допоможемо, то потім може бути запізно. На що моя сестра говорить мені не лізти в їхнє життя, вони самі з цим розберуться. Вчора я вирішила вкотре піти до сестри на розмову, та біля під’їзду застала таку картину, яка досі не вкладається в голові. Але племінниця так все обкрутила, що не права тут я, а не вона

Мої батьки, це найрідніші і найкращі люди в моєму житті.

У моїх батьків є двоє дітей, я і моя сестра Олеся. З якою ми зростали в повній любові і дружбі.

І ці дружні відносини пронесли крізь все своє життя. Та склалось так в житті моєї сестри, що її чоловік покинув з дитиною на руках, а сам вже давно знайшов собі іншу.

Всі ці роки я і мої батьки, стараємось бути підтримкою для Олесі. Допомагаємо їй як і фінансово так і фізично.

Її донечка завжди мала все найкраще, а головне багато уваги. Що, мабуть, і стало причиною теперішньої її поведінки.

Андріані, так звати дочку моєї сестри, на сьогоднішній день вже виповнилось п’ятнадцять. Це самозакохане і розбалуване дівчисько.

Вона обрала собі дивний стиль в одязі, її вигляд лякає бабусю і дідуся, а ще вона почала біля мами “балується” електронними штучками. Моя сестра настільки їй любить, що вважає нормою її витівки.

Вперше за стільки років, я посварилась з Олесею, вона й слухати не хоче про те, що її дочці потрібна спеціалізована допомога, що вона пливе в неправильному напрямку і якщо ми зараз їй не допоможемо, то потім може бути запізно.

На що моя сестра говорить мені не лізти в їхнє життя, вони самі з цим розберуться.

Вчора я вирішила вкотре піти до сестри на розмову, та біля під’їзду застала, як Андріана наша обіймається з хлопцем. Їй лише п’ятнадцять, як про таке може йти мова?

Їй зараз про навчання слід думати, а не про хлопців, адже все життя в мами на шиї сидіти не буде. Та дочка сестри все заперечила і вийшло так, що я на неї наговорюю.

Читайте також: Кілька днів тому я повернулася з роботи втомлена, а Кароліна запитала мене, чим будемо вечеряти. Це вже перейшло всі межі і я  сказала їй кілька недобрих слів. Вона закотила очі й побігла до кімнати. Тоді Арсен прийшов вибачатися за неї, але я вже вирішила, що дівчина мусить покинути мій будинок. Мене в моєму домі ніхто під ноги брати не буде. І мій син має зрозуміти, що так далі тривати не може. Та, здається, у мого Арсена, щось не те з “зором”

Прислухатись сестра до мене не хоче, і я розумію, що через племінницю втрачаю зв’язок із сестрою.

Може і справді залишити все як є? Адже це їхнє життя і тільки їм за нього нести відповідальність?

Та чомусь мучить мене сумління, чи все зі свого боку я зробила, щоб вберегти сестру?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page