fbpx
життєві історії
Вранці Леся запропонувала принести мені сніданок у ліжко. Я був приємно здивований. Тоді вона принесла яєчню, яка була засохла і криву скибку хліба з куском нерозмазаного масла. Бракувало солі і особливо виделки. “Тобі ложки достатньо? У мене просто брудні виделки. Востаннє я готувала десь місяць тому, тож сподіваюся, що не забула як це, – сказала вона й спробувала посміхнутися. Тепер я в роздумах, чи є у таких стосунків майбутнє

Моя нова дівчина зовсім не вміє готувати. Оскільки я звик до смачної їжі від мами, боюся, що у нас нічого не вийде

Я звик до якісної їжі. Моя бабуся, мама та колишня дівчина добре готували. Але моя нова дівчина не може навіть намастити мені канапку. Тепер я в роздумах, чи є у таких стосунків майбутнє.

Моя дівчина Леся не вміє готувати і досі хвалиться цим. Коли вона вперше приготувала мені сніданок, я був приголомшений. Я ніколи в житті не їв нічого такого не смачного і сподівався, що більше ніколи не буду їсти таку їжу.

Ми з Лесею в основному зустрічалися в ресторанах і любили говорити про смачну їжу. З цього я зробив висновок, що дівчина вміє готувати. Крім того, зараз кулінарія в моді, і всі змагаються, хто вміє краще.

Перший раз, коли я ночував у неї, вранці вона запропонувала принести мені сніданок у ліжко. У мене були бачення кулінарного раю, і у мене “текла слина”. Тоді вона принесла яєчню, яка була засохла і криву скибку хліба з куском ненамазаного масла. Бракувало солі і особливо виделки.

“Тобі ложки достатньо? У мене просто брудні виделки. Востаннє я готувала десь місяць тому, тож сподіваюся, що не забула як це, – сказала вона й спробувала посміхнутися.

Я з’їв сухе яйце, запиваючи чаєм, і не здивувався. Час проведений з нею був неймовірний, тож я готовий пробачити молодій леді багато. Але вона також могла проявити старання на кухні.

Я їй жартома сказав, що якщо вона не буде готувати, то заміж її я не візьму. З цього приводу вона повідомила мені, що не любить готувати і не буде змушувати себе це робити лише через старі принципи, яких я дотримуюся.

Тож у Лесі ми в основному обідали хлібом із “чимось”.

Я вирішив її трохи “підштовхнути” в цій справі, тому влаштував у себе вдома грандіозну вечерю. Я дуже потурбувався, “морський лящ” вдався на славу, а також закуска з креветок. Я сподівався, що Леся захоче перевершити мене.

“Класно! Якщо ти такий спритний кухар, то можеш готувати весь час. Я не буду заперечувати”, – весело поплескала Леся мене по плечу. Я розчарувався.

Я згадав колишню подругу, яка кожні вихідні готувала мені щось неймовірне. В основному це було м’ясо, яке так потрібне чоловікам. Та смажила найкращі в світі сирники! Любов справді йде через шлунок.

Читайте також: Я дуже злилась на сина і на ту “гадюку”, яка зруйнувала шлюб. Недаремно кажуть, що перша жінка від Бога, а друга… не хочу навіть казати. Зразу ж “зуб нагострила” я на ту Марину. А син наперекір усьому пішов жити окремо на стареньку хату, яку залишив дідусь. Але найгірше те, що по селу ходять чутки, що мій Василь і тій “роги наставляє”. Я вже нічому не здивуюся. Хай йому грець. Як тільки я такого могла виховати. Вроді все правильно робила

Я познайомив Лесю зі своєю бабусею, і вона приготувала нам найкращий в світі борщ і вареники з капустою. Я просто хотів показати Лесі, на чому я виріс і до чого звик. Це не спрацювало. Леся чітко дала мені зрозуміти, що я вдома кухар. Мені іноді подобається готувати, але я очікую, що моя майбутня дружина про це подбає.

Підхід Лесі до приготування їжі мене лякає. Я боюся, що вона не буде хорошою дружиною та домогосподаркою в цілому. Я впевнений, що хтось засудить мене за це. Та треба все добре обдумати, бо якщо що, то мені треба буде з цим прожити все життя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page