fbpx
життєві історії
Все б нічого, та на вечірці у друзів познайомився з дівчиною. Продовжити спілкування їм не вийшло, та «зустрілися» через пів року в одній із соціальних мереж. Роман розвивався дуже швидко. Через 4 місяці вона переїхала до нього. А через 2 місяці, що б ви подумали – весілля

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я колись думала, що таке зі мною статись точно не може. Адже у нас дружня, любляча і вихована сім’я. У нас з чоловіком є син. В нього ми вклали всю свою душу. Він цінував та допомагав батькам. В школі гарно вчився, вступив до престижного вузу, закінчив і влаштувався на цікаву роботу, його поважають і цінують в колективі. Увагою дівчат не обділений, хоча користуватися цим не прагнув.

Захотів пожити окремо від батьків, будь ласка, можливість є, чому б і ні.

Все б нічого так на вечірці у друзів познайомився з дівчиною. Продовжити спілкування їм чомусь не вийшло, та «зустрілися» через пів року в одній із соціальних мереж.

Роман розвивався дуже швидко. Через 4 місяці вона переїхала до нього. А через 2 місяці, що б ви подумали – весілля.

І начебто все добре, зідзвонювалися, списувалися. Через місяць після весілля сказали, що хочуть свою квартиру. Але ви ж в окремій, двокімнатній. Хочемо свою і крапка.

Ситуація напружується, аж до того, що молода дружина погрожує піти від сина, тричі з’їжджає (на один, два дні). Син повністю її підтримує, і коли вона ображає свекра, мене… Не хочеться й згадувати…

На все одне виправдання, що вона у мене прощення попросила. Розмови, спроби з’ясувати стосунки ні до чого не приводять.

Читайте також:КОЛИСЬ МЕНЕ ХВИЛЮВАЛО МАЙБУТНЄ МОЇХ ДОНЕЧОК, А ЗАРАЗ ПРОСТО ХОЧУ ЖИТИ ОКРЕМО І З НИМИ НЕ СПІЛКУВАТИСЯ. НІКОЛИ НЕ ДУМАЛА, ЩО САМЕ МЕНЕ ТОРКНЕТЬСЯ ТАКЕ СТАВЛЕННЯ ВІД ДІТЕЙ, В ЯКИХ Я ВКЛАЛА ВСЮ СВОЮ ЛЮБОВ

Син стрімко від нас відрікся. Зібралися якось всі разом зі сватами і молодятами поговорити. Сваха запропонувала купити дітям квартиру. Я відмовляюся, пояснюючи, що живуть окремо. Усе. Грошей у мене таких немає.

Спочатку пішла невістка, за нею син. Пішов таємно… Тепер і не дзвонить, на спроби поговорити кидає три, чотири фрази. В загальному каже – «ви нас вигнали».

А ще й додумався змінити номер телефону. Усе. Коли захочеться побачити, можемо тільки до роботи під’їхати, почекати. Виходить, 26 років батьків син любив, а на 27 році змінився. А як же п’ята заповідь Божа?

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook