fbpx
життєві історії
Все банально: йду від чоловіка через його маму, мою свекруху. Я вийшла заміж майже два роки тому, після заміжжя відразу ж народила доньку. Батьки його вічно ниють, що я не така, все їм не так. Особливо свекрусі. Вона раніше мене сварила, коли чоловік на роботі був, а зараз вже прямо у нього на очах це робить, і найприкріше, що чоловік не захищає мене, а мовчки слухає і погоджується з мамою. Ну добре, якщо я ще я щось неправильно роблю, а вже почала чіплятися і за їжу. Моя вага зараз 47 кілограмів, а раніше було 55. Їй здається, що я дуже багато їм

Я вийшла заміж майже два роки тому, після заміжжя відразу ж народила доньку. Чоловіка кохала таким, яким він є, а ось його батьки вічно ниють, що я не така, все їм не так. Особливо свекрусі.

Свекруха за кожен мій вчинок докоряє, вживає образливі слова по відношенню до мене і моїї рідних. Я її просто боюся! Чоловікові розповідаю як мені важко жити, він не розуміє, а навпаки каже мені, щоб я ще більше старалася, щоб його батьки були задоволені, адже нам з ними треба жити, поки не назбираємо на своє житло. А коли це буде – не відомо, чоловік працює сам. зарплата у нього не велика. В нашому маленькому райцентрі кращу годі й шукати, і так роботи немає толком.

Свекруха раніше мене сварила, коли чоловік на роботі був, а зараз вже прямо у нього на очах це робить, і найприкріше, що чоловік не захищає мене, а мовчки слухає і погоджується з мамою.

Свекруха не любить мою дочку постійно  також на неї свариться, бо вона непосидюча, навіть на руки її не бере. А я з маленькою донькою до всього одночасно встигнути не можу. З усіх сил намагалася зберегти сім’ю, але це дуже важко.

Я мовчки терплю це все, плачу і знову займаюся своїми справами, але вже не вистачає сил.

Ну добре, якщо я ще я щось неправильно роблю, а вже почала чіплятися і за їжу. Моя вага зараз 47 кілограмів, а раніше було 55-53. Їй здається, що я дуже багато їм. а нічого. що я ще недавно чекала дитинку. а зараз годую? Хоч малій вже і півтора, але я ще не хочу до весни припиняти годування. І вона ж жінка, могла б і зрозуміти. Свекор – свекрусі, свекруха – чоловікові, а чоловік – мені, постійновсі одне одному скаржаться. Я втомилася так жити і все.

***

Вже місяць я живу у своїх батьків. Не шкодую, що пішла з того нещасного будинку. До того ж, ніхто за нами не поспішає їхати, чоловік лише іноді дзвонить і питає, як донечка. Нехай буде щасливий зі своєю сімейкою…

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook