fbpx

Все було чудово. Син Гліб закінчив університет, одружився з Любою. Батьки невістки прості роботяги, чим вони допоможуть молодим? – Ваш синок із друзями щодня час проводить, часто вдома не ночує. Як тут не підеш гуляти, він працює сам, втомлюється, бідненький. І що, не можна з друзями посидіти та відпочити? Донька неспокійна спати ночами не дає

Все було чудово. Син Гліб закінчив університет, познайомився з дівчиною, дружили вони з Любою 5 років, а потім вирішили одружитися. Мені наречена сина не дуже подобалася, хоча дівчинка непогана, але хотілося б рівню моєму синові.

Батьки нареченої прості роботяги, чим вони допоможуть молодим? Але суперечити я не стала, і зіграли весілля.

Молодій сім’ї я і батьки невістки допомагали, як могли. Син знайшов роботу, Люба ще вчилася. Через два роки з’явилася на світ моя онучка Марічка. Я була дуже щаслива, але думка про те, що невістка не рівня моєму синові, ніяк не відпускала.

Виховують молоді доньку, живуть нормально, але мені не дуже радісно. Всі знайомі та родичі дивуються, чому він її вибрав.

І ось виповнилося внучці 2 роки, як сім’я мого сина почала розсипатися. Невістка почала жалітися і говорити мені: «Ваш синок із друзями щодня час проводить, часто вдома не ночує». Я її пожаліла по-жіночому, обіцяла поговорити із сином.

А сама думаю: «Як тут не підеш гуляти, він працює, втомлюється, бідненький, взяла б та допомогла чоловікові, вийшла на роботу. Сидить цілий день удома, а він наче білка в колесі крутиться, щоб прогодувати сім’ю, і що, не можна з друзями посидіти та відпочити? Донька неспокійна спати ночами не дає, от і не ночує вдома, хоче виспатися».

Яка ж я нерозумна була тоді! Це тільки тепер усвідомлюю.

Минулого року якрах перед новорічними святами Гліб мені повідомив, що звільнився з роботи, його фірма збанкрутувала. Ну що ж, дала я трохи грошей їм, пообіцявши, що після свят допоможу з пошуком роботи.

Минув місяць, два, три, півроку, а синок навіть і не намагається шукати роботу, тільки каже, що його не беруть нікуди, а сам лежить на дивані. А зараз ще й свідомо ховається вдома, розумієте чому – щоб не забрали, воювати не хоче. Але ж просто на роботу іншу якусь можна влаштуватися! Та Гліб чути нікого не хоче.

У сім’ї у них грошей немає, невістка влаштувалася на роботу, доньку віддали до садка. Моя нелюбима невістка почала робити для сім’ї те саме, що робив син, поки вона сиділа вдома. Тільки Люба кілька місяців мовчки працювала і не бігала відпочити до подружок. Тут я переглянула своє ставлення до неї і остаточно стала на її бік.

Місяць тому вона просто розлучилася з моїм сином, не витримала, тому що він також гуляв з друзями, тільки вже на її гроші. Правильно зробила. Та й син їй розлучення одразу дав.

І ось вийшло, що тепер мій син живе сам. Йому 40 років, він так і не працює. Годую та одягаю його я. Розмови не допомагають, сперечання теж, а покинути її я не можу – син таки.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page