fbpx
Шоу-бізнес
“Все дуже складно!”: Ксенія Мішина зізналася, які в неї стосунки з батьками, що проживають в анексованому Криму, та чи спілкується вона з Еллертом, і чому досі носить його обручку

“Все дуже складно!”: Ксенія Мішина зізналася, які в неї стосунки з батьками, що проживають в анексованому Криму, та чи спілкується вона з Еллертом, і чому досі носить його обручку.

Ксенія Мішина розповіла, чи підтримує стосунки з батьками в анексованому Криму та чи зв’язувався з нею Еллерт після початку війни.

Актриса Ксенія Мішина після початку війни виїхала з Києва на Закарпаття, а зараз уже перебуває з сином Платоном у Бельгії.

В інтерв’ю Аліні Доротюк, авторці Youtube-каналу Dorothy, Мішина зізналася, чи зв’язувався з нею її колишній коханий та переможець проєкту Холостячка Олександр Еллерт.

“Звичайно, у перший день війни. Де ви, що ви? Усе забули! У такі моменти весь біль здається якимось єрундовим. Його взагалі не стає, коли біда такого масштабу. Ти забуваєш практично все, і перш за все: “Як ти там?”, “Ти живий?”, “Що ти там робиш?” Щоб кожен з українців був здоровий, живий. Щось страшне відбувається в нашій країні”, — відповіла акторка.

Мішина також носить на безіменному пальці обручку, яку отримала у фіналі проєкту Холостячка. “Це моя каблучка, яку я постійно ношу. Та сама, після Холостячки. Я її дуже люблю і постійно ношу”, — зауважила кінозірка.

На запитання журналістки, чи підтримує вона стосунки з батьками, які проживають в анексованому Криму, актриса сказала: “Для мене це дуже складна, болюча та особиста тема. Не хотілося б це обговорювати. Я не знаю, що тобі сказати. Я не знаю, як бути далі, що робити. Ось так, життя роз’єднало, поки що”.

Фото – скріншот з відео