fbpx
життєві історії
Все село зійшлося дивитися, як Павлина на швидкій від сина-бізнесмена назад повернулася. А як же гарно їхала бабуся у нове красиве життя, покидаючи свою сільську оселю! І ось син відмовився від матері, повернувши за місцем прописки. Будинок матері перед від’їздом до Києва Віталій продав неофіційно і маму забрав з собою – зараз в цьому будинку зберігається сіно. Сіно звідти приберуть, але як вона буде там жити?

Павлину Василівну назад  в село привезла швидка. Все село зійшлося дивитися, як Павлина від сина-бізнесмена назад повернулася. А як же гарно їхала бабуся у нове красиве життя, покидаючи свою сільську оселю!

І ось син відмовився від матері, повернувши стареньку за місцем прописки. Будинок матері перед від’їздом до Києва Віталій продав неофіційно і маму забрав з собою – зараз в цьому будинку зберігається сіно…

Павлину Василівну зі столиці привезли прямо в лікарню райцентру біля її села. Там стареньку лікували, ніхто її не відвідував. У лікарні ніхто тримати її більше не міг, тому її швидка і привезла на місце прописки…

Що там сталося у стосунках з сином Віталієм – павлина Василівна мовчить, немов води в рота набрала, нікому ні слова. Віталій змінив номер, матері не відповідає. А вона так потребкє його допомоги! До того ж, він і пенсію її отримує за дорученням, а бабуся лишилася без сасобів для існування.

Сіно з будинку Павлини добрі сусіди прибрали, годують її, сусідка Люба допомагає прибирати і трохи протоплєю в хаті, щоб Павлина Василівна не мерзла. Але що буде далі?.. Самій бабусі, здається, вже байдужа власна доля, цілими днями вона сидить біля вікна з чашкою чаю і окрайцем хліба. Мабуть, виглядає старенька когось, виглядає Віталія, але чи з’явиться він?.. Цього ніхто не знає.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page