fbpx
Цікаве
Все стане на свої місця дуже скоро! Відома українська таролог Анастасія Стрельченко дала чіткий прогноз на найближче майбутнє, карти показали їй, що конкретно чекає українців у 4 останні місяці року і на початку наступного, і до чого готуватися: величезна кількість звільнених населених пунктів і кілометрів уккраїнської землі

Відома українська таролог Анастасія Стрельченко дала чіткий прогноз на найближче майбутнє України.

Ми живемо в умовах повномасштабного протистояння з Росією вже понад півроку. І найбільше кожному з нас хочеться знати, коли ж це все закінчеться? Коли перемога?

Недавно свій прогноз зробила таролог Анастасія Стрельченко, якій довіряють багато людей.

Збройні сили України розпочали активний контрнаступ. Вже відомо про величезну кількість звільнених від російської окупації населених пунктів і кілометрів уккраїнської землі. Анастасія Стрельченко цьому не дивується, оскільки карти Таро говорять їй, що це лише початок.

«Вересень – місяць відкриття заблокованих моментів. Це питання вирішується за допомогою запланованого надходження ресурсів», – каже фахівець. Інакше кажучи, Україна отримує ту допомогу, завдяки якій може здійснювати контрнаступні дії.

У жовтні ситуація розвиватиметься у тому ж ключі. Українським бійцям вдасться дійти до тих територій, які вже тривалий час перебувають в окупації.

У листопаді російські окупанти остаточно втратить надію і зневіряться в тому, що вони можуть змінити хід війни. Проте цього місяця можливе затишшя.

У грудні ЗСУ повністю контролюватимуть ситуацію на фронті. Пані Анастасія припускає, що цього місяця можливий масштабний обмін військовополоненими.

Випадає карта правосуддя. Це означає, що всі винні нарешті почнуть отримувати те, чого заслуговують.

Січень обіцяє бути дуже плідним місяцем. Західні партнери продовжать постачати Україні необхідні їй ресурси. Не за горами багато нових перемог на фронті.

А ось у лютому очікується період затишшя. Також є ймовірність поновлення переговорів між країнами.

Переговорний процес триватиме й у березні. Однак він буде рухатися дуже туго. Швидше за все, російська влада почне ставити свої ультиматуми, виконувати які Україна не стане, припускає астролог.

У квітні в переговорах нарешті хоча б щось проясниться. Анастасія впевнена, що Україна отримає максимум можливої ​​вигоди із цього процесу.

Але не факт, що йдеться про повну капітуляцію Росії. Однак про серйозні бойові дії на українських теренах тарологиня уже не говорить.

А вже у травні спеціалістка передбачає, що українці святкуватимуть велику подію. Хто знає, можливо перемога вже зовсім близько?

Інші прогнози пані Анастасії

Одним із найбільших постачальників допомоги для України залишається Америка. Існує кілька думок, чому США так сильно допомагають українцям.

За однією з версій, американська влада хоче, щоб Україна перемогла у цій боротьбі.

Інша думка – вони хочуть за допомогою України стримати агресію Росії, яка може легко поширитися на інші країни.

“Мета Америки – повне блокування Росії як держави”, – заявляє Анастасія. Тому США допомагатимуть Україні стільки, скільки потрібно.

Нещодавно представники Міжнародного агентства з атомної енергії відвідало Запорізьку атомну електростанцію. Вони прибули туди з важливою місією: зрозуміти, наскільки сильною є загроза для ЗАЕС і як взагалі зараз справи зі станцією.

Таролог попереджає: правду приховуватимуть. І справа тут не лише у самому МАГАТЕ. Але рано чи пізно, можливо протягом 2 місяців, все стане на свої місця. Хочеться вірити, що зі станцією все буде гаразд!

Однак поки що ситуація залишається напруженою. Не все зі звіту місії МАГАТЕ відповідає реальності. Ясно одне: окупанти граються з вогнем, не усвідомлюючи, якими можуть бути наслідки їхніх дій, – завершує прогноз таролог.

Передбачення Анастасії Стрельченко обнадіюють. Вона каже, що вже у листопаді Запорізька атомна електростанція повернеться під контроль України. Щоправда, налагодити її роботу одразу не вийде. Для цього потрібен час.

Зрозуміло, що попереду на нас, українців, чекає важка зима. Тож треба берегти сили та тримати голову в холоді, щоб пережити цей період. Розслаблятись ще дуже рано.

Однак сумувати точно не варто, адже перемога вже близько! Оптимізм, віра в добро і ЗСУ допоможуть нам все подолати!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page