fbpx
життєві історії
Все це тривало до тих пір, поки мій друг Антон не познайомився з мамою своєї пасії. Це була жінка 40 з гаком років, дуже красива і доглянута, розлучена. І сталося так, що між нею і Антоном закрутився роман. Почуття просто поглинули його

Пару років тому мій найкращий друг зустрів дівчину, відносини розвивалися стрімко і правильно, вони були нерозлучні і закохані. Дивлячись на них можна було без сумніву зробити висновок – вони щасливі разом.

Все це тривало до тих пір, поки мій друг Антон не познайомився з мамою своєї пасії. Це була жінка 40 з гаком років, дуже красива і доглянута, розлучена. І сталося так, що між нею і Антоном закрутився роман. Почуття просто поглинули його.

Якщо з дівчиною все було правильно, спокійно і добре, то в цьому випадку – все навпаки.

Ця історія тягнеться вже рік. Дівчина Антона ні про що не здогадується. Позицію матері в даному випадку я зовсім не розумію.

Антон геть заплутався, його носить від одної до другої. То він каже, що любить дівчину і хоче залишитися з нею, потім, його рішення змінюється, і він стверджує, що закоханий в її матір, і такі емоції ніщо не замінить.

Я думаю, що все це не правильно, і потрібно якомога скоріше визначитись Антону, а то буде біда.

А ви що думаєте з цього приводу?

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – p-p.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook