fbpx
життєві історії
Все життя ми з чоловіком важко працюємо. Оскільки живемо у селі то великий город тримаємо, хазяйство. І кури, і гуси, ще й одні з останніх у селі держимо корову. Рук не покладаємо. І ніби все і добре. Тільки злі язики і заздрість сусідки вічно палки в колеса ставлять. Перше, що їй “поперек горла стало”, що в нас донька народилася, в Гальки ж одні хлопці. А недавно ми дах надумали поміняти, бо старий геть був ні до чого

Перше, що їй “поперек горла стало”, що в нас донька народилася, в Гальки ж одні хлопці. А недавно ми дах надумали поміняти, бо старий геть був ні до чого. Тут все і почалось.

Ой люди добрі, що ж це таке коїться. Все життя ми з чоловіком працюємо. Оскільки живемо у селі то великий город тримаємо, хазяйство.

І кури, і гуси, ще й одні з останніх у селі держимо корову. Виховуємо доньку. Рук не покладаємо. І ніби все і добре. Тільки злі язики і заздрість сусідки вічно палки в колеса ставлять.

Все життя вона нам спокою не дає. Видно, що заздрить.

За вдачею Галька романтична особа, а от чоловік зовсім не такий попався. Дівчинку хотіла, а Бог все хлопців посилав.

Того певно і ще більше ми їй поперек горла стали. Бо і чоловік в мене справжній романтик, ви б бачили як він зробив пропозицію… І до того ж дівчинка народилася.

От Галька і вічно плітки про нас пускає. Тільки приходжу в магазин і чую, що я така сяка. Наше село маленьке, тож чутки швидко розносяться. Не встигну я всіх запевнити, що це брехня, як щось нове вилазить.

А ще гірше стало, коли мій чоловік отримав кращу посаду в державний установі.

Ой, кого вона на нас тільки не викликала, і поліцію, і пожежну.

А як стали дах накривати то і в податкову пішла, почала розпускати слухи, мовляв державні гроші цупимо.

Читайте також: Мій чоловік Руслан, якому вже п’ятдесятка минула, був приємно здивований новиною про дитину. У нього це перша дитина, у мене вже четверта. Я завжди була задоволена своїм цікавим станом, хоча насправді, жодного разу його не планувала. І мені байдуже, що у дітей різні батьки. Хоча багатьом це не до вподоби, як і батькам, які більше хвилюються, що скажуть сусіди, ніж те, що я по справжньому щаслива

Вона ж не знає, що ми взяли кредит на дах. А навіть як би і сказала що зробили то за кредит, не повірили б.

Бо та сусідка така є, що в своєму оці колоду не бачить, а в нашому скалку помічає.

Терпіти її не можу більше.

Може то піти і сказати їй все прямо в обличчя? Що ви думаєте?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page