Сьогодні моя історія про мого батька. Мій тато за професією вчитель фізкультури. Коли вони поженилися з мамою то створили сім’ю вчителів.
Мама на той час працювала вчителем української мови в тій самій школі де і батько. Жили вони в сусідніх селах і до роботи доїжджали в місто Мостиська, що на Заході України.
Коли вони об’єднали свої серця у шлюбі, то мали велику мрію збудувати свій власний будинок. Майже кожні літні канікули вони їздили в Польщу на заробітки.
Згодом тато і взагалі звільнився з роботи, і поїхав заробляти грошей на їхню з мамою мрію. Такі заробітки тривали понад три роки.
Спочатку це мав бути маленький компактний будиночок зі всіма зручностями. Та тато вважав що заробив немало, тому взявся зводити величезний, аж на три поверхи.
Весь цей час вони відкладали поповнення в сім’ї, та вже через рік після татового приїзду, на світ з’явилася я.
Не скажу, що батьки мали час сильно радіти моїй появі. Мама в цей час була зайнята своєю кар’єрою, їй довірили посаду директора, тому у декретній відпустці пробула лише три місяці і віддала мене на виховання до моєї бабусі Магди.
Там я і жила до поки не прийшлось іти в школу. Всі ці шість років мої батьки зводили будинок. В ці хороми я переїхала, як пішла у школу, та в середині не все було завершене.
На сьогоднішній день третій поверх, ще не зроблений. Кожну копієчку мої батьки бережно відкладали, все життя на собі економили, щоб довести будинок до ладу.
Жодного разу не їздили на відпочинок, так і толком ніде не побували і не бачили краси цього світу. І мене так навчили жити за принципом: без цього можна обійтись, на цьому можна зекономити.
Сьогодні мого тата вже немає поряд зі мною. Важка недуга забрала його від нас. В гонитві за грошима, він шкодував кошти на своє лікування, нічого нікому не говорив про свою проблему, аж поки не дійшло до, ось таких ось наслідків.
Сказати, що він шкодував про своє життя – нічого не сказати. Тільки тоді, коли був прикутий до ліжка, він усвідомив, що від життя не отримав ніякої насолоди.
Думав, що все встигне, там ось-ось, за поворотом. Та цього часу у нього вже не було. Так, є гроші, за які він не може купити ні здоров’я ні час, ні тим паче життя.
Так для чого ми все своє життя так дбаємо за матеріальне, коли пропускаємо миті, які нам подаровані часом, щоб побачити всі барви життя.
Автор – Успішна Емма
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Недавні записи
- На кухні, обійнявши голову, сидів Борис, а над ним заводила мама. Виявляється, Анна, дружина брата, подала на розлучення. – Я в одних шкарпетках від неї пішов. Ні на що не претендую, а вона ще хоче на аліменти мене подавати? – А що такого ти купив, може цю квартиру? Чи хоча б ремонт зробив? – І тут включилася мама. – Як, Лідо, ти язика прикуси! А утюг разом з дошкою хто купляв? – Ви б ще набір з горняток згадали, який зі свого серванту витягнули і невістці передарували
- Коли я злягла з температурою, то запитала по телефону у зятя, чи може він купити мені трохи їжі та піти в аптеку. Він це зробив. Мені здається, він був дуже щасливий мені допомогти. Але вже ввечері Анна зателефонувала і сказала, як я смію її чоловіка використовувати в своїх цілях. Вона навіть не запитала, як я себе почуваю, чи чи потрібно мені ще щось. Я відчуваю від неї великий холод. Та незважаючи ні на що, я повинна мовчати, бо інакше Анна заборонить мені бачитися з онуками
- Під час розмови з донькою про майбутніх онуків, я почула те, чого найбільше боялася. Вероніка сказала, що не хоче мати дітей, мовляв, від них немає жодної користі і взагалі, я можу про це забути, адже нова посада доньки передбачає, що дітей в неї не буде ще років зо три. Не знаю, що робити. Як пояснити дорослій доньці, що діти це чудово? Я відчуваю себе трохи винною у всій цій ситуації. Моє минуле життя сильно вплинуло на дочку
- Через халатність лікарів наша донечка відправилась на небо. Одному Богу відомо, що творилося в моїй душі. Не обійшлось і без допомоги спеціалістів. Незважаючи на те, що суспільство наполягало перегорнути сторінку і спробувати ще раз, я слухала своє серце. Діток в нас з Антоном так і не має. І все б нічого, якби не ця переселенка з трьома дітьми, за якими вона зовсім не дивиться. Одного разу я була з ними на майданчику. Олежик забруднив сорочку, а я хотіла йому допомогти
- Як тільки мами не стало, ми почали сперечатися з братом і сестрами, а всіх нас четверо, за спадщину. “З чого ти взяла, що цей перстень має належати тобі? Мама нераз говорила, що він мій!” “А ти думаєш, чого Андрій так до мами в останні дні приїжджав?” І це ще діло не дійшло до нерухомості. Колись, наша дружня сім’я, переросла у велику “бурю”. Все це тривало до того часу, поки не сталося найгірше – не стало нашої сестри Марти. На прощальній церемонії нас ніби осінило