fbpx
життєві історії
Всі гості промовчали, лише один Антон, який не вміє тримати язика за зубами, прокоментував ситуацію. Після його слів Таня зніяковіла. Ще ніколи я не бачила подругу в такому стані. Я тут же взялась її захищати, хоча десь, в глибині душі, розуміла, що це неправильно

Всі гості промовчали, лише один Антон, який не вміє тримати язика за зубами, прокоментував ситуацію. Після його слів Таня зніяковіла. Ще ніколи я не бачила подругу в такому стані. Я тут же взялась її захищати, хоча десь, в глибині душі, розуміла, що це неправильно.

У мене є знайома, яка взагалі не вміє готувати. На мої розпитування, як вона так живе, вона відповідає: – А навіщо це мені? Їду і замовити можна. До того ж, мій Андрійко завжди любить швидку їжу.

Дійсно навіщо в 21 столітті потрібно готувати? Все продається. Сучасні люди зовсім не хочуть працювати своїми руками, на все є відмовки “це майстер зробить”, “це можна і купити”.

Вони разом ідуть в магазин і купують фастфуд, салати. Але ось ми зустрілися на Різдвяні свята далеко за містом і серед запрошених була і ця Таня. Зі своїм чоловіком вона посварилася. Зате в нашій компанії були ті, ким вона зацікавилася. Я попросила гостей-жінок мені трохи допомогти на стіл накрити (готувала в основному я, а решта брали “біленьку” і по дрібницях).

Всі погодилися, одна Таня, ніби це її не стосується, сіла з чоловіками і язиком тріпає.

Я вирішила все ж їй роботу знайти, щоб було чесно всім, і ніхто потім ні на кого не бурчав: принесла дощечку і цибулю попросила її нарізати до оселедця.

– Наріжеш, як треба – кільцями. Вона тоді смачніша!

На моє здивування Таня взялась за роботу. Вийшли дуже дивні кільця. По-перше – це зовсім не кільця. А по-друге, кожне шириною по 3 см і нерівні.

Але вона не тим не переймалася, і наклала зверху на оселедець цю “пародію”, а в середину ще й гілочку кропу примостила – для краси.

Всі друзі замовкли від здивування, Лише Антон запитав: – Ти що, цибулю кільцями не вмієш різати? Я почала знайому захищати і говорити про те, що вона зазвичай цим не займається.

Ось тоді то й Таня почула себе не в своїй тарілці. Їй стало так незручно, що вона вся почервоніла. Чоловіки з нашої компанії змінили про неї свою думку, адже всі, як не крути, люблять господарських жінок.

Так, це добре заробляти стільки грошей, щоб все можна було купити, але, я вважаю, що цибулю потрібно вміти нарізати кожній жінці.

А що ви думаєте з  цього приводу? Чи достатньо жінці вміти лише заробляти гроші?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook