fbpx
життєві історії
Всі хто знав Валентину, твердили, що їй неймовірно пощастило. – За спільно прожиті роки з Арсеном ти жодного дня не пропрацювала! Чого ти ще від нього хочеш? – Та Валентина відповідала, що Арсен любить не її, а роботу. Але, як виявилося, Валентина була неправа. Рік тому її чоловік спершу взяв відпустку, а згодом і геть з роботи звільнився

Всі хто знав Валентину, твердили, що їй неймовірно пощастило. – За спільно прожиті роки з Арсеном ти жодного дня не пропрацювала! Чого ти ще від нього хочеш? – Та Валентина відповідала, що Арсен любить не її, а роботу. Але, як виявилося, Валентина була неправа. Рік тому її чоловік спершу взяв відпустку, а згодом і геть з роботи звільнився.

***

– Моїй сестрі зараз 45 років і вона жодного разу в житті не працювала…

Так почала свою розповідь моя подруга Юля. Вона розповідала про свою старшу сестру Валентину. Та ще в студентські роки вийшла заміж за успішного хлопця. У нього будувалася непогана кар’єра і заробляв він цілком достатньо. Тому, відразу ж після весілля, вони купили квартиру в нашому місті, а потім дачу. Валентина займалася виховання своїх трьох дітей і зовсім не пробувала будувати свою кар’єру.

Але раптом настав той момент, коли її чоловік Арсен просто втомився від роботи. Він звільнився зі своєї посади і сказав, що більше він нічим не хоче займатися. Пізніше, Арсен сказав своїй дружині, що всі ці роки він забезпечував сім’ю, що зараз у нього заслужений відпочинок. І тепер, його повністю має забезпечувати дружина.

Варто відзначити, що Валентина в молодості була дуже красива і розумна дівчина. Школу вона закінчила з медаллю, а університет з червоним дипломом. Звичайно, зараз її диплом філолога нікому не потрібен, а зовнішність вже давно не та, що була раніше. А після народження трьох дітей, фігура жінки дуже зіпсувалася.

Якщо сказати чесно, то Валентина зовсім і не думала про свою зовнішність. Вона постійно турбувалася про своїх дітей. Водила їх по різних гуртках і секціях. Для цього, чоловік подарував їй автомобіль. Діти їх виросли на славу. Старша дочка закінчує вже університет, син школу, а молодша дівчинка пішла тільки до другого класу.

У них була звичайна сім’я: чоловік працював на роботі і забезпечував усіх, а дружина займалася господарством. Валентині подобалося прати, готувати, прибирати і доглядати за дітьми. Лише іноді вона скаржилася сестрі, що її Арсен пропадає на тій роботі. Іноді він взагалі серед ночі мій виїхати, якщо у них там щось на роботі сталося.

Але всі, хто знав Валентину навпаки говорили, що вона повинна радіти такому чоловікові. Адже він заробляє і зовсім не змушує її працювати. Адже якби він сидів удома і не цікавився чимось, то було б набагато гірше.

Але Валентина була впевнена, що її чоловік був закоханий тільки в свою роботу і більше нічого не помічав.

Але, як виявилося, Валентина була неправа. Ще рік тому, Арсен почав скаржитися на роботу. Що йому все набридло і він хоче спокійного життя. Але всі думали, що це тільки слова.

Спочатку він взяв відпустку. Після неї він пропрацював кілька тижнів, а потім взяв і звільнився. Арсен сидів удома і нічого не робив. Він сказав Валентині, що якщо їй потрібні гроші, то нехай сама йде і працює.

Жінка була здивована, адже вона не знає, що їй робити. Звичайно вона могла б піти працювати касиром, але там такі зарплати… що всю сім’ю не прогодувати.

Арсен говорить, що діти вже дорослі, тому великої потреби в грошах у них вже не буде. Звичайно, у них залишилися деякі збережені гроші, але з трьома дітьми їх надовго не вистачить.

Як вам така заявочка чоловіка?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page