fbpx
Цікаве
Всі кажуть, що непотріб в домі зберігати не варто, але є такі речі, викинувши які, ви закличете до себе неприємності, яких позбутися буде, ой як не легко. Це варто запам’ятати і навіть передати наступному поколінню. З Всесвітом жарти недоречні!

Всі кажуть, що непотріб в домі зберігати не варто, але є такі речі, викинувши які, ви закличете до себе неприємності, яких позбутися буде, ой як не легко. Це варто запам’ятати і навіть передати наступному поколінню. З Всесвітом жарти недоречні!

Топ-5 речей, які не варто викидати “у смітник”

Якщо найближчим часом плануєте генеральне прибирання, пам’ятайте, ці речі не варто викидати на смітник.

Інакше відвернете від себе удачу на довгі роки.

Що не можна викидати в смітник під жодним приводом

Існує цілий перелік речей, які ні в якому разі не можна відносити на смітник, якщо ви не хочете зіткнутися з купою проблем. Зберігайте собі цей список і звіряйтеся, коли бажаєте позбутися від мотлоху.

Гаманці та сумки

З давніх-давен такі предмети символізують фінансове благополуччя – гаманці, сумки і портмоне зберігають в собі ваші гроші і насичуються відповідною енергією. Якщо ви віднесете їх на смітник, то незабаром самі залишитеся без засобів до існування, але ще гірше, якщо річ хтось підбере – фінансовий потік піде від вас до тієї людини.

Ідеально – спалити або закопати в землю предмет де-небудь поруч з молодим деревом.

Хліб

Наші предки говорили, що хліб – всьому голова, до нього потрібно ставитися дбайливо. Ті, хто викидає хліб, починають відчувати потребу в грошах і їжі. Найкраще зіпсовану випічку віддати тваринам або птахам.

Спідня бiлизна

Згідно з народними прикметами, викинута нижня бiлизна привертає зради і прикрощі в сім’ю, особливо, якщо після вас її хто-небудь підбере і буде носити. Будьте впевнені – чоловік піде “наліво”, а в родині почнуться розбіжності. Для того, щоб уберегти себе від цього, спаліть комплект або порвіть на дрібні шматочки.

Дитячий одяг та взуття

Саме на ці предмети найпростіше навести порчу – чорні маги і чаклуни збирають дитячий одяг, щоб наврочити або навіть зробити щось гірше сімейству. Не давайте приводу злим людям зіпсувати ваше життя – віддавайте речі вашої дитини іншим дітям – тим, хто їх потребує.

З тієї ж причини не можна викидати і фотографії – всім відомо, що маючи на руках фото людини, можна запросто начаклувати йому їй і проблеми. Якщо вам дуже потрібно позбутися від фотографій – спаліть їх.

Віники і швабри

Такі предмети вважаються містичними, в народних повір’ях на мітлах літали відьми, а віник взагалі перебував у владі Домовика, який стежив за порядком в оселі. Спалювати віники не можна – їх можна викидати, але якнайдалі від будинку. Так є шанс позбутися від безсоння і негативу, накопиченого в сім’ї.

Вірите ви в це чи ні, та ми бажаємо вам всього найкращого.

Бережіть себе, своїх рідних і Україну!

Слава Україні!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page