fbpx
Суспільство
Всі мають бути захищені! Вимога Президента до аптек – продавати лядям маски та інші засоби захисту за доступними цінами.

Український лідер Володимир Зеленський під час термінової наради Кабміну зазначив, що Україна продовжує закуповувати медичні засоби у Китаю і зажадав від аптеки не завищувати ціни на медичні маски та інші засоби захисту.

Відзначається, що нарада української влади проходила віддалено, за допомогою засобів зв’язку. У ній взяли участь члени Кабміну, Генштабу, правоохоронних органів і Ради нацбезпеки.

Президент повідомив, що сьогодні (29 березня) з Китаю повернувся вже другий військовий літак, який був відправлений з України для того, щоб забрати спец. вантаж. У його склад входить мед. обладнання, засоби захисту і тести.

Крім цього, Зеленський підкреслив, що йому не подобається, як багато хто спекулює на темі ціни засобів захисту у аптеках.

Він звернувся до їх власників з вимогою зробити ціни на медичні маски нормальними і доступними, щоб кожен українець зміг їх собі дозволити.

Він також наголосив на важливості того, щоб співробітники медсфери також були захищені, порівнявши їх з воїнами, які перебувають на передовій.

Джерело

Фото – Фокус.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page