fbpx
життєві історії
Всі роки, весь час, що ми одружені з чоловіком, в нашу сім’ю втручаються наші батьки. І не для того, щоб допомогти чи підтримвати, а для того, щоб внести розлад і розвести нас! Їх зять не влаштовував відпочатку. Батьки не сподобалися свекрусі. Тепер моя мама дзвонить мені і каже, що краще розлучитися, поки немає дітей. Від бабусі мені дісталася дача

Всі роки, весь час, що ми одружені з чоловіком, в нашу сім’ю втручаються мої батьки. І не для того, щоб допомогти чи підтримвати, а для того, щоб внести розлад і розвести нас! Їх зять не влаштовував відпочатку. 

Я до заміжжя остерігалася, що свекруха буде налаштовувати чоловіка проти мене, лізтиме зі своїми вказівками,  як це було у моїх подруг. Але подумати навіть могла, що отримаю такий “подарунок” від моїх батьків.

Відпочатку я зрозуміла, що не подобаюся свекрусі. Було прикро. А ми жили окремо, і мене це не надто турбувало. Хоча після того, як чоловік поговорить з матір’ю по телефону, завжди ставав дратівливим, міг навіть підвищити голос. Потім просив вибачення, але образи накопичувалися.

Але не тільки я не сподобалася свекрусі, а й мої батьки. Суперечка почалася ще до нашого весілля. Потім все начебто налагодилося, але коли свекруха почала втручатися, наговорювати на мене, моя мама з нею посварилася. Тепер дзвонить мені і каже, що краще розлучитися, поки немає дітей.

Нещодавно мені бабуся подарувала свою дачу. Сама вона вже не можете її утримувати, а у моїх батьків є свій заміський будиночок. Батьки чоловіка вирішили, що будуть їздити на дачу разом з нами. У них немає своєї.

Але я сказала чоловікові, що не хочу їх там бачити. Тим більше, що на це скажуть мої батьки! Він передав мої слова свекрусі. Тепер вона взагалі не хоче мене бачити. Підмовляє мого чоловіка також не їздити туди, нічого там не робити, каже, що все це чуже.

Я кажу Сашкові, що ближче до весни треба трохи підправити будинок, щось там підлагодити, прибрати територію, замінити огорожу. Та й у самому будинку потрібно зробити хоча б косметичний ремонт. Адже бабуся в силу свого віку трохи його запустила. Я вже зараз планую все, відкладаю гроші.

Але чоловік раптово запропонував продати дачу і його квартиру і купити для нас більшу двокімнатну. Я зрозуміла, що до цього його підмовляють батьки. Але вартість однокімнатної квартири і моєї дачі різна, і, якщо погоджуся на цей варіант, я впевнена, що свекруха запише квартиру або на себе, або на мого чоловіка. А я залишуся ні з чим.

Сашко образився, сказав, що дача моя, і я можу робити з нею, що хочу, а він не хоче про неї нічого знати.

Мені так прикро, що церез ці дрібні непорозуміння і матеріальні речі руйнується наша молода родина, але, в той же час, якщо вона вже зараз “хитається”, то що ж буде далі? І можливо, моя мама  має рацію, і не варто зберігати такі стосунки?..

Автор: Ольга

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook