fbpx
життєві історії
Всі ці зміни Наталі вплинули і на мене. Я помітив, що більше не люблю свою дружину. А не йшов з сім’ї тільки заради дітей. Я не хотів їх засмучувати. Потім я почав помічати за собою, що відчуваю до Наталі тільки негатив. Я вже й забув, що таке справжня любов

Минуло вже дуже багато років після цієї ситуації. Але я тільки тепер наважився поділитися з вами своєю історією. Довго думав, а може не варто її нікому розповідати, адже це особисте. Але потім я зрозумів, що, можливо, допоможу комусь із вас не робити дурних помилок.

Можливо, моя історія чогось вас навчить.

Я познайомився з Наталкою, коли ми були ще молоді. Тоді я закохався в неї з першого погляду. Красива, доглянута, мила дівчина відразу ж підкорила моє сеpце. Я довго доглядав за Наталею, тому що вона чинила опір. Але в один прекрасний день вирішив не відтягувати і зробив їй пропозицію.

Перші роки нашого шлюбу були прекрасні. У великій любові народилися троє чарівних дітей. Напевно, вам здається, що вони повинні були зміцнити наш шлюб, але все стало тільки гірше. Наталя зовсім перестала доглядати за собою. Вона погладшала, постійно ходила з грязною головою, не фарбувалася, від неї погано пахло. Одним словом, з дівчини, в яку я колись закохався, не залишилося нічого.

Всі ці зміни Наталі вплинули і на мене. Я помітив, що більше не люблю свою дружину. А не йшов з сім’ї тільки заради дітей. Я не хотів їх засмучувати. Потім я почав помічати за собою, що відчуваю до Наталі тільки негатив. Я вже й забув, що таке справжня любов.

Минуло ще трохи часу і я прийняв доленосне рішення: я розлучаюся з Наталкою. Якщо чесно, після цього мені стало набагато легше. Дружина, слава Богу, дозволила мені бачитися з дітьми раз в тиждень. Але Наталя так і не зрозуміла, чому я вирішив піти від неї. Я не довго мучився, пройшов десь місяць, і я познайомився з молоденькою красивою дівчиною.

Пройшов рік, як я розлучився з дружиною. Одного разу я зустрів Наталку на вулиці. У мене було таке здивування. Моя колишня дружина дуже змінилася. Вона схудла, змінила зачіску, свій стиль, почала фарбуватися. Наталя перетворилася в дівчину, яку я зустрів багато років назад. Але я помітив, що жінка тримає за руку якогось незнайомого чоловіка. Вони йшли і мило розмовляли. Було помітно, що між чоловіком і жінкою є якась хімія.

Після нашої зустрічі я задумався над своїм вчинком. А може не варто було йти з сім’ї? Я зрозумів, що у Наталі просто не було часу доглядати за собою. Адже вона постійно дивилася за дітьми, дбала про мене, прибирала по дому. А це тяжка праця. Схоже, я зробив велику помилку.

Я зовсім не помічав того, як Наталі важко, не підтримував її. Я думав лише про себе, зовсім не цінував колишню дружину. Але зараз вже пізно щось міняти. Вона тепер з іншим чоловіком і, схоже, дуже щаслива.

Не повторюйте моїх помилок!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – opopular

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook