fbpx
життєві історії
Вся родина від мене відвернулася, коли дізналася правду. Насправді, я не хотіла влізати в чужу сім’ю, але коли зрозуміла, що Юра нічого не відчуває до своєї Олесі, то вирішила все взяти в свої руки. Річ в тім, що Олеся не стежила за собою так, як це роблю я. Його дівчатка приходять до нас, ми разом гуляємо. Він зі мною щасливий, а я з ним, а це найголовніше! Життя ж одне!

Вся родина від мене відвернулася, коли дізналася правду.

Насправді, я цього не хотіла роботи, але коли зрозуміла, що Юра нічого не відчуває до своєї Олесі, то вирішила все взяти у свої руки.

Жінок – розлучниць засуджує наше суспільство, але ніхто не знає, мабуть, що просто нестерпно жити під одним дахом з людиною, яку не любиш.

Колись Юра любив свою дружину, навіть не дозволяв виходити їй після декретної відпустки на роботу. У них є двоє чудових діточок, вони вже підросли.

Коли я зустріла Юру, він був дуже пригнічений. А побачились ми на одній виставці у музеї.

Зрозуміла, що зустріла, свою рідну людину. Як багато ми говорили про мистецтво, про наші вподобання.

“Ілоно, – сказав він, – мені дуже подобається з тобою спілкуватись”. Тоді я подумала, що Юрі бракує спілкування, уваги. Почали переписуватись.

Він одного разу признався мені: “Вдома дружина заклопотана домашніми справами, постійно на кухні, перестала за собою доглядати. Натякав їй про це, та Олеся не зважала. А потім дійшло до того, що окремо почали ночувати. Привикли вже до такого способу життя”

Спочатку я була в ролі “другої жінки” для Юри, а потім хотіла більшого. Зустрічались у місті, від людей не ховались, було байдуже, що хтось із знайомих побачить.

Так тривало рік. А потім не витримала і підштовхнула Юру на відчайдушний крок: “Зрозумій, Олесю, тебе не кохаю, а Ілона змінила мене, я почав знову бачити красу цього світу. Йду від тебе,” – так розказував про це Юра.

Читайте також: В моєї сусідки Люби дві дочки живуть в Італії. Як виїхали на заробітки, так там з сім’ями й осіли. Люба ж з чоловіком світу білого не бачать: гуси, кури, корови. Я недавно приїхала з Болгарії, діти мене за “няньку” брали. А після прийшла Любі похвалитися, а вона своїм в Італію гроші складає. “Ти що, думаєш їм там добре живеться?” Я ж того смартфона маю, і за її дітьми стежу. В них і басейни, і життя вирує

Було важке розлучення, але… маємо, що маємо. Діти Юри часто приходять до нас у гості. Ми разом гуляємо, як дружня сім’я.

Прикро, що Олеся через свою таку недбалість втратила чоловіка. А я втратила рідних – вони дуже засмутились, бо навіщо мені одружений?

“Навіщо, Ілоно, ти залізла в чужу сім’ю, зруйнувала її”.

На що не маю відповіді. Бачу лише одне – Юра зі мною щасливий.

Думаю часто: як так може бути? Якщо людина у шлюбі, а чоловік немилий у сімейному житті, то навіщо так жити? Адже людина створена для щастя, бо життя одне…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page