fbpx

“Ви можете зупинити цю війну”: захищаючи Україну, Шварценеггер звернувся особисто до Путіна та росіян

“Ви можете зупинити цю війну”: захищаючи Україну, Шварценеггер звернувся особисто до Путіна та росіян.

Знаменитий голлівудський актор записав 9-хвилинне відео, в якому озвучив усі жахіття, які зараз твориться в Україні з вини росіян і попросив їх закінчити це божевілля

Ми постійно повідомляємо про західні зірки, які заступаються за Україну, засуджуючи військове безумство Путіна. Через імперські замашки кривавого диктатора наш народ уже 22-й день зазнає вторгнення.

Але ми у нашій боротьбі не самі. Багато країн та їхні жителі виступили на нашу підтримку, про що ми не втомлюємося говорити і дякувати їм. Серед них знаменитий голлівудський актор та політик, легендарний “Термінатор” Арнольд Шварценеггер.

На своїй сторінці в інстаграм “залізний” Арні опублікував 9-хвилинний ролик, в якому звернувся до росіян, закликаючи до їхньої розсудливості та розповідаючи про російську війну проти України. У відео також є непрості кадри зруйнованих міст та жертв цієї шаленої війни. Арнольд Шварценеггер прямо сказав, що війну в Україні розпочала влада з Кремля.

,,Я знаю, що ваш уряд каже вам, що це є війна денацифікації України. Денацифікація України? Це не правда! Україна – це країна із президентом єврейського походження, у батька якого всіх трьох братів убили нацисти. Україна не розпочинала цієї війни. Її не починали націоналісти чи нацисти. Влада, що має в Кремлі, розпочала її”.

Актор прямо звернувся до Путіна із закликом закінчити війну в Україні:

,,Я знаю, що російський народ не в курсі того, що зараз відбувається. Я закликаю російський народ і російських солдатів в Україні зрозуміти, що все це пропаганда та дезінформація. А президенту Путіну я скажу: ви почали цю війну, ви ведете цю війну, ви можете зупинити цю війну”’.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page