fbpx
Цікаве
Ви ще встигаєте до Нового року! Тож не зволікайте і викиньте це негайно! Перебувати з цими речами в одному будинку небезпечно.

У кожному будинку знайдеться пара речей, які потрібно терміново пакувати в сміттєвий пакет і виносити на смітник – вони приносять в будинок нещастя, бідність і хвороби. Якщо вони є у вас, викидайте, не чекаючи дати чергової ревізії. Перебувати в одному будинку з ними небезпечно, іноді навіть для життя.

Речі померлих

Біль, психологічні страждання, тяжкі хвороби або добровільне рішення піти з життя – все це ви отримаєте разом з речами небіжчика. Далеко за прикладом і йти не потрібно. Ви тільки подивіться на долі власників знаменитих коштовностей, які вмирали один за одним. Наприклад, діамант «Надія» в 44 карата приніс в Європу чуму, прирік на жахливу смepть Марію-Антуанетту і Людовика XVI, яким відрубали голови, а також мадам де Ламбаль, яка була по-звірячому вбuта під час Вересневих розправ, і погубив ще багатьох інших людей.

Битий, посуд з тріщинами

Немає нічого гіршого, ніж колекціонувати розбиті блюдця, чашки і тарілки. Битий посуд – прямо магніт для бід і нещасть, хвороб, бідності, зрад. Якщо ви п’єте каву з битою чашки вранці, не дивуйтеся, що часто хворієте, живете від зарплати до зарплати і не можете вийти заміж. І не тіште себе тим, що купили антикварний порцеляновий сервіз на аукціоні за шалені гроші. Якщо він вам такий дорогий, відреставруйте і поставте його в сервант.

Читайте також: РЕЦЕПТ НЕГРА В ПІНІ НЕ ЗНАЮ, З ЯКИХ ДАВНІХ ЧАСІВ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В СТАРОМУ ЗОШИТІ, ЩО ПЕРЕЙШОВ ВІД МАМИ СТАРШІЙ СЕСТРІ. Я ЗНАЮ ВСІ КРОКИ ПРИГОТУВАННЯ ТОРТИКА НАПАМ’ЯТЬ, БО ЦЕ УЛЮБЛЕНЕЦЬ ВЖЕ ТРЬОХ ПОКОЛІНЬ! НЕ ДИВНО: ВІН ЖЕ НЕЙМОВІРНИЙ! 

Розбиті дзеркала, зламані меблі

Як і битий посуд, зламані меблі несуть негативну енергетику в будинок. А розбиті дзеркала і зовсім небезпечні – дзеркала накопичують енергетику людей, які дивляться в них, але, розбившись, починають віддавати її, причому зі знаком мінус. Вже стільки фільмів жахів було знято на тему розбитих дзеркал, деякі з них навіть були засновані на реальних подіях, але багато хто так і продовжують фарбуватися біля розбитого дзеркала.

Очерет, болотні трави

Якщо вам подобаються ікебани, використовуйте лікарські рослини, але тільки не очерет і інші болотні трави. Такі рослини притягують до житла потвор, лісовиків і іншу нечисть, яка живе на болотах. Болота в багатьох міфологіях вважаються місцем проживання нечистої сили, на них панує атмосфера печалі, туги і безвиході. Очерет принесе в ваш будинок нудьгу, хвороби, швидке старіння.

Картини, фото

Викиньте картини і фото, при розгляді яких у вас виникає психологічний дискомфорт. Едвард Мунк, Михайло Врубель, Пабло Пікассо – не кожному припадуть до душі сюжети в стилі «Крик». Їм місце в музеї або в картинних галереях, але аж ніяк не у вашій вітальні або спальні. Не тримайте в будинку картини і фото зі сценами насильства, а також тужливими осінніми та зимовими сюжетами.

Джерело: 

facebook