“Виглядає кепсько”: зірка серіалу “Кухня” Катерина Кузнєцова обмовилася своїм припущенням, чому донька Ольги Сумської мовчить про війну в Україні, та досі нікуди не виїхала

“Виглядає кепсько”: зірка серіалу “Кухня” Катерина Кузнєцова обмовилася своїм припущенням, чому донька Ольги Сумської мовчить про війну в Україні, та досі нікуди не виїхала.

Зірка серіалу “Кухня” Катерина Кузнєцова обмовилася про колег-акторок з України, які замовчують війну й досі не покинули росію. Це Галина Безрук з серіалу “Слуга народу” та Антоніна Паперна – донька народної артистки Ольги Сумської.

Акторка наголошує, що кожна історія індивідуальна, але припускає, що старша донька Ольги Сумської Антоніна Паперна досі сидить у Москві, бо її чоловік-росіянин Володимир Яглич може підтримувати війну путіна в Україні.

“Це треба копатися у кожній сім’ї. Можливо, є такий розкол – вона проти війни, а чоловік за “спецоперацію”. Це все про вчинки, про совість, я не маю права судити. Звісно, зі сторони це виглядає дуже кепсько, – висловилася Катерина Кузнєцова.

Вона каже: “Хто я така, щоб засуджувати?” Тож українських колег-зрадників не чіпає й не дорікає їм публічно. Вони дратують її значно менше, ніж ті, хто клялися в любові до України, а після 24 лютого замовкли й демонструють своє щасливе життя в росії.

“Мене більше дратують люди, які знімалися в Україні, які хотіли робити татуювання українського прапора, а зараз ти мовчиш. Для чого ти виставляєш радісне життя? Я цього не можу зрозуміти”, – емоційно заявила Катерина Кузнєцова.

Фото з вільних джерел