fbpx

– Вийти заміж за розведеного або краще залишитися одній?

Прокинулася сьогодні, за вікном – осіннє сонце і павутинки, мабуть, вже літають, а в меседжі – повідомлення від подруги, яка поділилася своєю історією відносин з розведеним чоловіком, і… У неї є питання. Просить поради.

Вона розлучилася з чоловіком, у неї є дитина і якось вона звикла до життя без чоловіка, але з’явився залицяльник, і її, так би мовити, моментально «накрило».

– Віталій здався порядною і скромним. Вигляд у нього був пошарпаний, як у загубилася собаки. Недоглянутий зовсім. Він говорив, що хоче сім’ю, що втомився від самотності і йому дуже потрібна жінка.

У мене з’явилося відчуття, мені стало його шкода, дуже сумним він був, а потім я навіть закохалася. Але тримала на відстані. Він привозив товар в магазин, спілкувалися ми мало, а потім він запросив мене на побачення. Погуляти по вулицях. У нього навіть житла нормального не було.

Тоді я не помітила, що його зовсім не цікавило моє життя, весь вечір він про себе розповідав. Я такого наслухалася!

Переді мною була нещасна людина, яку довела до нервового зриву його перша дружина. Він, як чоловік благородний, все залишив їм, після її чергової зради і пішов в «одних шкарпетках». Переїхав в інше місто, щоб залікувати свої сердечні рани.

Моє серце не витримало і я вже щасливою себе відчула, і думала, що ця людина буде цінувати мене, нормальне сімейне життя, він стільки бід зазнав, тільки даремно я так рано зраділа.

Мене врятувала моя цікавість, мені захотілося подивитися на його дружину. Що ж там за монстр-то такий? Вночі, я за півгодини, через його знайомих, вийшла на її сторіночку і побачила милу жінку з двома дітьми. Там знайшлася і фотка (єдина) з моїм залицяльником, виглядав зовсім по-іншому, десь на півдні вони були, він сидів з кухлем пива і був зовні щасливим.

Ви, напевно, скажете, що це не правильно, так робити, але я написала його дружині, сподіваючись на жіночу солідарність. Запитала її прямо про все.

Чекала лайки на мою адресу і на адресу Віталія. Вона спокійно відповідала, розповіла, що їм довелося розлучитися. Тільки причиною були її, а його зради, а коли у нього пішли несподівані збої, то він став пити, характер різко змінився, почалися спалахи агресії і жити з ним стало нестерпно.

І вона порадила мені подумати, перш ніж пов’язувати з ним. Хоча і не виключила, що за ті роки, що вони живуть окремо, він міг і змінитися в кращу сторону. Та й підлікуватися.

Я не знала, як мені ставитися до її слів. Чекала бурхливої, злої реакції, але їй мабуть вже все одно – що з ним буде і з ким він буде. Я їй повірила. Але вирішила перевірити.

Запросила його в гості, відвезла сина до мами, накрила стіл. У двох речах його колишня точно не збрехала. У цьому я переконалася. А якщо так, то значить і в іншому правда??? Спиртне він любив більше жінок.

Вранці він вибачався, сказав, що просто зрадів і втомився. Не втримався. Чому зрадів, незрозуміло, правда. Я зрозуміла, що такий мені не потрібен. Потім він став про мене плітки розповсюджувати, мимохідь, по інших магазинах.

Після нього я не шукала нікого, але мені попалася ще пара чоловіків на шляху, в різний час. Вони теж були розведені. І ось я хочу запитати – це тільки мені вони такі трапляються? Чи є закономірність?

У мене зовсім сумні думки. Якщо людина не може вибрати правильно собі пару в перший раз, якщо не вдається зберегти, як главі сім’ї, шлюб, то може нехай він і один живе?

Ех, що тут сказати? Що я могла її порадити?! Почну з того, що у мене немає особистого досвіду життя з розведеним чоловіком. Але скажу, що такі «закономірність» – дурниця, звичайно. Немає їх.

А відповідь на питання «вийти заміж за розведеного або краще залишитися одній?» теж нескладно. Не треба зациклюватися – розведений він чи ні. Не треба брати приклад з деяких чоловіків, які люблять розмірковувати на тему «розведені» жінки.

Тут відразу образи видно особисті і якісь травми дитинства. Тому треба сміливо відкидати всі ці прикметники. І оцінювати людину. І якщо без нього вам буде краще, то краще залишитися одній. А якщо краще буде з ним – то виходьте заміж і без різниці – розведений він чи ні.

Власне про це я і сказала подрузі, додавши, що жінка з дитиною – вже не одна.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page