fbpx
життєві історії
Виникло у мене було відчуття, що мій чоловік мене обманює, було дуже багато” знаків “. Ігор постійно писав комусь повідомлення, сміявся і посміхався. А коли я питала, кому він пише, він говорив, що матері. Останньою краплею стало те, що він виходив “по молоко” об 11:30 вечора і не повертався до 2 ночі. Я нічого йому не сказала і дочекалася його дня народження, яке було через кілька місяців. я покликала на його день народження його батьків, його сестру і кілька його друзів

Виникло у мене було відчуття, що мій чоловік мене обманює, було дуже багато” знаків “. Ігор постійно писав комусь повідомлення, сміявся і посміхався. А коли я питала, кому він пише, він говорив, що матері.

Почав спізнюватися щовечора після роботи. А коли я дзвонила його колегам, вони відповідали, що він пішов кілька годин тому. Коли я запитала його, що відбувається, Ігор розсміявся і сказав, що був в іншому офісі.

Останньою краплею стало те, що він виходив “по молоко” об 11:30 вечора і не повертався до 2 ночі. Тепер я можу точно сказати, грунтуючись на своєму досвіді, що в таких випадках варто найняти приватного детектива. Вони добре розбираються в тому, що роблять, і зможуть зібрати докази, які стануть в нагоді при розлученні.

Я нічого йому не сказала і дочекалася його дня народження, яке було через кілька місяців. Я розумію, що ви можете подумати: навіщо треба було чекати так довго, якщо я знала, що він зраджує, і чому потрібно було це робити саме у його день народження?

Я зробила так, тому що мені потрібно було зібрати більше доказів і знайти собі нове житло. Коли я запитала у чоловіка, як він збирається відзначити свій день народження, він сказав, що не хоче запрошувати гостей і просто відзначить його з колегами по роботі.

А потім я знайшла в шафі пляшку шампанського і дві склянки. І в мені щось клацнуло. Тому я зробила те, що зробила б на моєму місці кожна розумна жінка. Я пішла з дому і оселилася на час у знайомих, а чоловікові сказала, що їду з міста у справах.

Потім я покликала на його день народження його батьків, його сестру і кілька його друзів. Я сказала їм, що хочу зробити чоловікові сюрприз, і що ми всі повинні завалитися в нашу квартиру з великим тортом і свічками. Звучить весело? Ще б пак.

Ми зустрілися з друзями і родичами біля будинку в 8:30 ранку.

Ми всі заходимо в ліфт (всього 8 осіб).

Моя свекруха тримає торт, і я нагадую всім, що вони всі мають поводитися максимально тихо.

Я відкрила двері в квартиру своїм ключем. Кожен тримав у руках хлопавку, а його мати, посміхаючись у весь рот, тримала в руках торт. Але коли я відкрила двері, всі були дуже здивовані!

Мій чоловік теж був здивований. Ігор лежав, обіймаючи якусь жінку, і дивився на нас широко розплющеними очима.

Його мати кинула торт, сестра і батько почали на нього кричати. Я прикинулася, що здивована, його друзі теж почали на нього кричати.

Мій чоловік, тепер уже колишній чоловік, ридає і кричить: “що я наробив”, а його коханка намагається втекти.

Думаю, не варто говорити, що це – один з найкращих подарунків на день народження з усіх, що я коли-небудь робила. Впевнена, що Ігор його не забуде.

А я вже два роки щасливо заміжня за Остапом, у нас народився чудовий синочок Захарчик.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page