fbpx
Економіка
Виплати на дитину: у Мінсоцполітики вирішили внести зміни в українське законодавство та оприлюднили повний перелік пільг

У Міністерстві соціальної політики збираються змінити систему виплат при нapoдженні дитини.

На сайті відомства опублікували перелік змін у деякі законодавчі акти України.

В обговоренні закону можна взяти участь до 28 листопада, також можна надіслати свої пропозиції щодо змін. Опублікували проєкт 28 жовтня 2019 року.

На дітей і підлітків, які перебувають в дитячих будинках та інтернатах, ці зміни ніяк не вплинуть. Проте, сума, яку будуть виділяти при народженні дитини, зміниться.

Про це написано в ст. 10 “Право на допомогу при народженні дитини”. У документі сказано: “Допомога при нapoдженні дитини надається, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї на одну особу не перевищує 15 відсотків від загального розміру такої допомоги, що затверджується законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

При цьому до середньомісячного сукупного доходу сім’ї не враховуються доходи особи, яка звертається за її призначенням”.

Читайте також: Астрологи назвали трьох щасливчиків, для яких 2020 рік щура принесе справжній фінансовий успіх

Кількість грошей, яка буде виділятися на соціальні виплати, більше не збираються прив’язувати до прожиткового мінімуму, як пояснюють у змінах до законів України.

Кожен рік сума соцвиплат буде затверджуватися в державному бюджеті на наступний рік.

Опублікований документ також передбачає зміни щодо інших соціальних виплат від держави.

You cannot copy content of this page

facebook