fbpx
Шоу-бізнес
Випромінюють справжнє щастя і поділилися своїм першим спільним фото! 

На своїй сторінці в мережі Інстаграм відомий український співак Сергій Бабкін показав зворушливе архівне фото зі своєю дружиною Сніжаною, з якою вони виховують трьох дітей – 4-місячного Єлисея, 8-річну Веселину та 12-річного Артура.

У підписі артист повідомив, що це їхнє перше спільне фото зі Сніжаною.

 

 

Як пише 24 канал, Сергій Бабкін одружений вдруге. Зі Сніжною, яка стала коханням з першого погляду, він познайомився у 2007 році.

Перше побачення Сергія і Сніжани пройшло у грудні в Харкові, коли артист запросив дівчину у ресторан і запізнився на дві години.

“Був грудень, було дуже сніжно і холодно, і ми домовилися зустрітися біля метро – заклад був поруч. Мороз страшний, стою, чекаю, потім дзвоню, він трубку не бере, пишу повідомлення… Потім спускалася в метро грітися, знову виходила на вулицю подивитися, чи не пропустила я його, знову спускалася в метро. І так – дві години”, – згадала першу зустріч дружина Бабкіна в інтерв’ю “КП в Україні”.

“Я дуже вірю в долю. Вірю, що людина з’являється в нашому житті не випадково, і я внутрішньо відчувала, що це не просто так. І з кожним роком відчуваю, що це було як пазли, які десь бовталися, літали, а потім з’єдналися. Було багато знаків, щоб всі пазли зійшлися, і, дай бог, щоб назавжди,– заявила щаслива Сніжана.

Джерело 

Фото з відкритих джерел

facebook