fbpx
життєві історії
Вирішила не говорити Максу про дитинку. Нехай буде щасливий у своїй родині, можливо, з дружиною у них налагодиться. Я порадію за нього. Мені 44, і я вирішила народити. Можливо, це моє останнє диво у житті і новий сенс життя на багато років уперед

Після розлучення з батьком своїх двох дітей я кардинально змінилася сама і змінила своє життя. Я повністю присвячувала себе родині, догляду за чоловіком і дітьми, а це ніхто не оцінив. Коли наші діти-погодки стали студентами, Ігор залишив мене і пішов до іншої жінки.

Спочатку я працювала у подруги у салоні краси, викладалася на роботі, аби менше бувати у порожній квартирі. Потім я за її допомоги відкрила власний невеличкий салон, але з ухилом на косметологічні процедури. З Ольгою ми досі подруги і партнерки, я дуже їй вдячна за те, що вона допомогла мені протриматися, взятися за себе і йти далі. Сьогодні я успішна бізнес-леді, а Ігор зі своєю пасією кудись виїхали з Києва.

І одного разу до мого салону прийшов він, Макс. Знітився:

– Я хочу манікюр вперше в житті зробити, але завжди вважав, що це чоловіча справа.

– Ви не праві – руки чоловіків теж мають буди доглянутими, це красиво, – посміхнулася я.

Так і закрутилося. Чогось Максові не вистачало вдома, у стосунках з дружиною, раз він звернув увагу на мене. А я знову відчула себе коханою маленькою дівчинкою. Так тривало два роки.

І ось три місяці тому я дізналася, що при надії. Наступного ж дня написала Максу, що все скінчено. Видалила його номер і заблокувала всюди. Взяла відпустку і полетіла на море на два тижні, бо знала, що він буде шукати мене на роботі.

Вирішила не говорити Максу про дитинку. Нехай буде щасливий у своїй родині, можливо, з дружиною у них налагодиться. Я порадію за нього. Щиро.

Мені 44, і я вирішила народити. Можливо, це моє останнє диво у житті і новий сенс життя на багато років уперед. Порадилася з дітьми. Дочка мене підтримала, син сказав, що це тільки мені вирішувати. Мама моя похитала головою і сказала:

– На скільки мене вистачить – допомагатиму тобі. Дитинка – це щастя.

Я рада, що у мене така родина. І взагалі я дуже щаслива жінка. І зроблю все, щоб оточити цим щастям і маленьке життя, яке в мені зародилося. Зроблю все, щоб малюк ріс у любові і турботі, щоб у дитинки все було. Я вдячна Максу, що трапився у моєму житті, але далі у нас – різні шляхи.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com