fbpx
Суспільство
Вирішила виправдатися перед українцями, ось як звучать її пояснення своїх світлин з шикарної яхти: дружина українського бізнесмена Олександра Ярославського, який 12 липня повернувся до України

Вирішила виправдатися перед українцями, ось як звучать її пояснення своїх світлин з шикарної яхти.

Що передувало: Марина Свєнтицька, дружина українського бізнесмена Олександра Ярославського, який 12 липня повернувся до України, 26 липня опублікувала в Instagram серію фото, на яких позує босою на яхті у білій довгій спідниці та білому ліфі.

Образ доповнено помаранчевою тунікою і солом’яним капелюхом. Дружина Ярославського зазначила, що світлини зробив лондонський фотограф.

Підписники Свєнтицької відреагували на фото неоднозначно. Багато з них сприйняли такі світлини негативно.

“Ви виставляєте фото з яхти, поки ваше рідне місто Ізюм окуповане. З усіма витікаючими. Кому цікаво зараз це? Дуже негуманно”, – обурилася публікацією користувач мережі Анастасія Гапон.

“Я такий самий учасник, як і ви, всіх цих подій, і неважливо, де ми знаходимося. Все, що в моїх силах було зробити для своїх близьких, я зробила, на решту не можу вплинути, на жаль,” – відповіла на зауваження дружина бізнесмена.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marina (@marinka)

Нагадаємо, що Марина Свєнтицька народилася саме в Ізюмі Харківської області. Із бізнесменом Олександром Ярославським познайомилася у 2004 році. Після 12 років спільного життя Ярославський зробив Марині пропозицію. Весілля наречені справили в Лондоні.

Пара виховує трьох дітей – сина та двох дочок. Президент ФК “Менталіст” Ярославський старший за дружину на 29 років.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.