Моя дочка не змогла жити поряд з нашим зятем, адже той постійно заглядав у чарку, робив “бурі” в хаті. Тому прийняла рішення виїхати за кордон, підзаробити трохи грошей і бути подалі від того ледацюги.
Сина свого залишила у нас, Василькові, так звати мого онука, тоді ще й десяти не було.
З вихованням Василька ми собі з чоловіком непогано давали ради. Заміняли йому і маму і тата. Приймали участь у шкільному його житті, а згодом і в студентському.
Батько рідко згадував про сина, тай ми цим навіть і не переймались, адже який приклад в виховані може дати така людина, як він. Дочка постійно нам висилала кошти, тому жили ми добре, я б сказала, наш Василько не обмежувався ні в чому.
Вже дорослий парубок, зустрічався з дівчиною, працював на солідній фірмі, завжди при грошах, ще й нас з дідом інколи балував. Навіть було і таке що в кіно ми на старості літ сходили, а потім у кафе.
Одним словом біля молодих і сама молодієш. Коли Василь вже змужнів, як доросла людина, він прийняв рішення, що хоче одружитися. Відразу скажу, його пара нам з дідом не дуже вже й подобалась.
Дівчина такої панської породи, завжди вихвалялась, що в неї батьки чуть не магнати. Не раз залишалась в нас з ночівлею, зранку буває встане, то вона не снідає, тільки каву п’є.
Попросила її допомогти мені вареників наліпити, а вона мені у відповідь: “Я не знаю як це робиться”.
Я кажу, дитинко а чим ти будеш свого майбутнього чоловіка годувати, так вона мені – яєчнею.
Люди добрі, та хіба на одних яйцях здоровий хлопчисько виживе?
Ой, вирішила я до дочки в ту Італію дзвонити, нехай приїжджає і відмовляє сина одружуватися. А то біда буде йому з такою жінкою. А дочка мені порадила не пхатися, молодь зараз зовсім інша, головне, щоб їм у двох було добре. Та що тут доброго?
Я свою позицію внуку висловила, сказала, як візьме її за жінку, то про нас з дідом може забути.
Дочка на весілля приїхати не змогла, вислала лише кошти. Виявляється в неї там новий чоловік, який нічого не знає про її сина.
На весілля ми з дідом все ж таки пішли, як-не-як Василько наш внук, без підтримки нашої їм би було важко. Тай чоловік мені каже, будуть жити з нами, то ти їм з голоду не даси пропасти, а потім і навчиться невістка біля тебе всього, що ти вмієш.
Та молодята після весілля нам заявили, що хочуть жити окремо. Чи то Василько на нас образився, чи то що, але я жити так не хочу. Нам з дідом самотньо буде у величезній квартирі.
Тай молодь пропаде без нашої допомоги.
Як мені їх переконати? Я вже всі аргументи випробувала, а вони вперто кажуть, що хочуть жити самі.
що робити в такій ситуації?
Автор – Успішна Емма
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором