fbpx
життєві історії
Вирішила я до дочки в ту Італію дзвонити, нехай приїжджає і відмовляє сина одружуватися, а то біда буде йому з такою жінкою. А та мені порадила не пхатися: “Молодь зараз зовсім інша, головне, щоб їм у двох було добре”. Та що тут доброго? Я відразу ж внуку сказала, як візьме її за жінку, то про нас з дідом може забути. Дочка на весілля приїхати не змогла, вислала лише кошти. Виявляється, в неї там новий чоловік, який нічого не знає про сина

Моя дочка не змогла жити поряд з нашим зятем, адже той постійно заглядав у чарку, робив “бурі” в хаті. Тому прийняла рішення виїхати за кордон, підзаробити трохи грошей і бути подалі від того ледацюги.

Сина свого залишила у нас, Василькові, так звати мого онука, тоді ще й десяти не було.

З вихованням Василька ми собі з чоловіком непогано давали ради. Заміняли йому і маму і тата. Приймали участь у шкільному його житті, а згодом і в студентському.

Батько рідко згадував про сина, тай ми цим навіть і не переймались, адже який приклад в виховані може дати така людина, як він. Дочка постійно нам висилала кошти, тому жили ми добре, я б сказала, наш Василько не обмежувався ні в чому.

Вже дорослий парубок, зустрічався з дівчиною, працював на солідній фірмі, завжди при грошах, ще й нас з дідом інколи балував. Навіть було і таке що в кіно ми на старості літ сходили, а потім у кафе.

Одним словом біля молодих і сама молодієш. Коли Василь вже змужнів, як доросла людина, він прийняв рішення, що хоче одружитися. Відразу скажу, його пара нам з дідом не дуже вже й подобалась.

Дівчина такої панської породи, завжди вихвалялась, що в неї батьки чуть не магнати. Не раз залишалась в нас з ночівлею, зранку буває встане, то вона не снідає, тільки каву п’є.

Попросила її допомогти мені вареників наліпити, а вона мені у відповідь: “Я не знаю як це робиться”.

Я кажу, дитинко а чим ти будеш свого майбутнього чоловіка годувати, так вона мені – яєчнею.

Люди добрі, та хіба на одних яйцях здоровий хлопчисько виживе?

Ой, вирішила я до дочки в ту Італію дзвонити, нехай приїжджає і відмовляє сина одружуватися. А то біда буде йому з такою жінкою. А дочка мені порадила не пхатися, молодь зараз зовсім інша, головне, щоб їм у двох було добре. Та що тут доброго?

Я свою позицію внуку висловила, сказала, як візьме її за жінку, то про нас з дідом може забути.

Дочка на весілля приїхати не змогла, вислала лише кошти. Виявляється в неї там новий чоловік, який нічого не знає про її сина.

На весілля ми з дідом все ж таки пішли, як-не-як Василько наш внук, без підтримки нашої їм би було важко. Тай чоловік мені каже, будуть жити з нами, то ти їм з голоду не даси пропасти, а потім і навчиться невістка біля тебе всього, що ти вмієш.

Читайте також: Ще в машині я чула “запашок”, але щиро вірила, що сестра до такого не опуститься, і мені “здається”. Та в клініці я ледь біля неї встояла, хоча і не дуже близько старалася знаходитися. Ну, якось з горем пополам, пройшла вона обстеження. Повертаючись додому я запитала прямо, чи вона бриється під пахами і не тільки. – Ярино, то тільки ти така в нас пані міська. Це взагалі не дуже добре робити, бо раз Боженька нас так створив, значить так має бути!

Та молодята після весілля нам заявили, що хочуть жити окремо. Чи то Василько на нас образився, чи то що, але я жити так не хочу. Нам з дідом самотньо буде у величезній квартирі.

Тай молодь пропаде без нашої допомоги.

Як мені їх переконати? Я вже всі аргументи випробувала, а вони вперто кажуть, що хочуть жити самі.

що робити в такій ситуації?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page