fbpx
життєві історії
Вирішили з чоловіком зробити подарунок його мамі на 60-річний ювілей: взяли на себе всю організацію свята. Замовили найдорожчий у місті ресторан на ту кількість гостей, яку вона назвала. Ретельно підбирали меню, виконавців для живої музики, ведучу. А виявилося, що ми її перед всіма «опозороли»

Ось так і роби добрі справи, тепер я в цьому остаточно переконалася.

Тиждень тому у свекрухи був день народження, 60 років.

Вирішили з чоловіком зробити подарунок його мамі: взяли на себе всю організацію свята. Вона зраділа, коли ми їй це запропонували.

Замовили найдорожчий у місті ресторан на ту кількість гостей, яку вона назвала. Ретельно підбирали меню, виконавців для живої музики, ведучу.

Як на мене, свято на 25 чоловік – зібралися рідня, друзі – вдалося якнайкраще. Всі, коли розходилися, дякували ювілярці й нам, на обличчях гостей сяяли посмішки. Весь спеціально відведений для цього столик був заставлений подарунками, всіяний «конвертиками».

А дома виявилося, що ми її перед всіма «опозороли». Їжа була не смачна, всі страви – «совкові», ведуча тости й конкурси безглузді пропонувала, музиканти непрофесіональні, фальшивили…

Ну, одним словом, «опозорили» ми її перед усіма, краще б не бралися, чим так все спаскудити…

Про мене, то прикро, звісно, але зате тепер точно такої помилки не повторю. А чоловік взагалі не хоче з нею розмовляти, так образився. Ну та нічого, він відійде. Та наступне свято нехай сама собі влаштовуэ, я – ні палець об палець у майбутньому, не треба мені потім такої «вдячності».

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, melomi

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook