fbpx
життєві історії
Виявляється, весь цей час мама мовчки збирала всі витівки батька і тримала все в собі. Та коли тато знайшов чергову подружку,  їй увірвався терпець, і вона хотіла подавати на розлучення, так він заявив, що у всьому винна вона. Я не знаю, чому у такої хорошої людини, як моя мама, така доля

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Я ще неповнолітній, у мене є старший брат і маленький братик, живу я з батьками. Моя мама найкраща людина в світі, а ось батько…

Мій брат живе за кордоном, а братик ще маленький вчитися в школі. Мій батько ще з давніх-давен любив погуляти, мама, виходячи за нього заміж, нічого і не підозрювала щодо його такої поведінки. Але потім переконалася, що вони всією сімейкою дивні.

Це все я розповідаю з розповідей мами. На початку шлюбу батьки жили дуже бідно, поневірялися по квартирах. Але пізніше, як батько піднявся, став добре заробляти на відмінній посади, почав гуляти і виявилося, що у нього є коханка.

Мама подала на розлучення, у них були весь час сварки, до того ж в цей час мама була в очікуванні мого братика. Батько дуже егоїстична людина і це навіть не описати словами. Він гуляв, а над мамою знущався.

Після того як вони розлучилися, ми просто чудово жили без батька майже 5 років. Він жив зі своєю коханкою, від неї у нього є дочка. Але пізніше, як виявилося, він зраджував і їй, а та не витерпівши цього, виставила його.

Він назад прийшов до мами, і вона прийняла його, у чому зараз дуже кається. Він заробляв дуже добре, але йому весь час було шкода грошей на нас, він скриплячи душею давав гроші, але ніколи не шкодував на себе. Одягався дорого, дозволяв собі багато, а ми носили одяг, який залишався один від одного. Але, тим не менш, мама намагалася десь заощадити, десь щось вберегти і одягала нас, як могла.

Мама не працювала з вини батька, він їй не дав працювати, вона сиділа вдома. До недавніх пір він зраджував мамі, я все це знав і мама, здається, теж. Він страшенно сердився, якщо щось не йшло так, як хотів він.

Читайте також:МЕНЕ НЕМОВ СТРУМОМ ПРОНИЗУВАЛО, КОЛИ Я ЙОГО ПОБАЧИЛА. ЩОБ НЕ ВИДАТИ СВОГО ХВИЛЮВАННЯ, Я НА СІМЕЙНИХ ЗУСТРІЧАХ ВСЕ ЧАСТІШЕ МОВЧАЛА. НАМАГАЛАСЯ ТАКОЖ ТРИМАТИ ЯЗИК ЗА ЗУБАМИ, ЩОБ ВИПАДКОВО ЧОГОСЬ НЕ СКАЗАТИ І ТИМ САМИМ НЕ ВИДАТИ СЕБЕ

Не раз він на мене кричав і бив мене… Хіба люблячий батько так чинить? Я все це ношу всередині і завжди мовчу в міру можливості. Так і моя мама, вона дуже стримана, спокійна людина. Але якщо її вивести з себе, вона може знести все, що у неї на шляху.

Так ось виявляється, весь цей час мама мовчки збирала всі витівки батька і тримала все в собі. Батько знайшов чергову подружку, а коли мама вирішила подавати на розлучення, так він заявив, що у всьому винна вона.

Мама дуже охайна жінка, вдома завжди прибрано, їжа завжди готова, білизна випрана, випрасувана. Дуже охайна жінка, як на мене. Я не знаю, чому у такої хорошої людини, як моя мама, не склалася доля.

Так ось мама і отримувала за те, що він гуляв. Він її бив, якщо мама влаштовувала скандали щодо його зрад. У нас на очах, а я нічого не зміг зробити адже й сам отримував нагая.

Мама вирішила його вже остаточно виставити, але він підняв скандал, заявивши, що не збирається розлучатися нібито «люди не так подумають». Він завжди перед людьми був в масці «зразковий сім’янин». І він сказав, що не перестане свої ходіння і буде так само гуляти і жити, як жив до цього.

Я так його ненавиджу, мені противно на нього дивитися. Єдине, що нас пов’язує, це гроші. Так ось скоро ми поїдемо до брата за кордон жити, але суть в тому, що ще є тохи часу. І стільки терпіти матері всі його знущання? Я не знаю що робити. З ним спокійно не поговориш, якщо скажеш, що він не правий, він рознесе все і буде запевняти, що краще його нікого немає.

Мама, таким чином, довго не витримає, це ж пcихологічно важко. Я її дуже люблю і хочу, щоб вона була щаслива. Не знаю навіть, що робити.

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Бажаєте бути в курсі всіх новин? Підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com