fbpx
Шоу-бізнес
Виявилося, що у популярного українського співака Алексєєва кохана –  з РФ: що вони вирішили зробити

Виявилося, що у популярного українського співака Алексєєва кохана –  з РФ.

– Вона хоче жити зі мною. Я, як чоловік, який її любить, хочу поміняти їй громадянство, – повідомив співак.

Алексєєв і Синецька разом чотири роки. Весь цей час кохана артиста, за його словами, жила в Україні.

Зараз український співак Alekseev (Микита Алексєєв) хоче, щоб його дівчина, учасниця українського гурту “ВІА Гра” Уляна Синецька, яка народилася, жила і працювала в РФ, набула українського громадянства, оскільки планує залишитися разом з ним в Україні. Про це артист заявив 11 травня в інтерв’ю радіо “Люкс ФМ”.

За словами співака, після нападу РФ на Україну він наполіг, щоб Синецька виїхала з України до Європи, а якийсь час тому вона повернулася і зараз перебуває разом з ним.

“Вона абсолютно на нашому боці, вона вірить, що добро на нашому боці і я, як чоловік, який її дуже любить, хоче для неї тільки найкращого в майбутньому, тому дуже хочу поміняти їй громадянство. Вона живе тут зі мною чотири роки. З самого початку наших відносин. Вона їздила тільки по роботі або куди там ми з нею виїжджали. Тобто вона хоче жити зі мною, будувати своє майбутнє в нашій країні поруч зі мною”, – сказав артист.

Синецька, треба сказати, замовчує напад РФ на Україну. На її сторінці в Instagram 24 лютого опубліковано чорний квадрат із хештегом “ні війні”. Це остання публікація на даний момент у її мікроблозі.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.