fbpx
життєві історії
Взагалі то мені байдуже на його походеньки й інтрижки, аби допоміг сина виростити і забезпечував мене й дитину. Але це вже навіть для мене занадто! Ну слухайте, подзвонила його пасії, та ще й винна залишилася! Мовляв, я сама у всьому винна, лізу не в свою справу, руйную родину. Це вже нахабство: дівчина здивувалася тому, що з номера телефону її «хлопця» їй дзвонить якась жінка!

Я заміжня 5 років, є дитина трьох років, син. Живемо, можна сказати, нормально. Але якоїсь «шаленої» любові до чоловіка я не відчуваю. Мені набагато ближче синочок, з яким я проводжу майже весь свій час. Чоловік же постійно зайнятий роботою, своїми родичами, зустрічами з друзями, комп’ютерними іграми і іншим… Чи іншими.

Якщо колись ми були один в одного закохані, то зараз вже живемо радше через комфорт. Чоловіка влаштовує те, що я тягну на собі весь побут і дбаю про сина. А мені він потрібен для того, щоб у дитини була повноцінна сім’я, і ​​щоб приносив в будинок гроші. До того ж, свого житла у мене поки немає, і ми живемо в квартирі, яка записана тільки на нього. Більше мені йти особливо нікуди. Але я потроху працюю віддалено в одній відомій торгівельній мережі і вже почала відкладати на перший внесок квартиру.

Я вже давно звикла до того, що чоловік охолов до мене, розумієте, про що я. Подруги радили завести коханця, але я по дурості відмовлялася, сподіваючись зберегти нашу сім’ю. Раніше у мене були підозри на рахунок того, що чоловік мені зраджує, але я потайки переглянула його листування в комп’ютері і телефоні, і ніякого компромату не знайшла.

Але недавно я стала помічати, що чоловікові став надзвонювати незнайомий номер, який він при мені скидав, пояснюючи тим, що це спам, і що він не хоче втрачати час на прослуховування реклами. Коли благовірний забув телефон біля мене і пішов митися, я скористалася моментом і вирішила зателефонувати на той номер.

Мені відповіла дівчина, яка здивувалася тому, що з номера телефону її «хлопця» їй дзвонить якась жінка.

Запитала, чи не є я йому сестрою. Я випалила їй, що я дружина її «молодого чоловіка» і є матір’ю його дитини, після чого голос дівчини перейшов в істеричний писк, і вона кинула трубку. Коли чоловік повернувся з ванни, то я все ще стояла з його телефоном в руці.

Він почав мене розпитувати про те, що сталося і навіщо я брала его мобільний. Коли я все розповіла на підвищених тонах, він  говорив, що не знайомий з цією дівчиною і що вона помилилася номером, зателефонувавши йому.

Коли я сказала, що вона знає його ім’я, і ​​показала йому мінімум 5 пропущених викликів від “незнайомки”, то почав мене звинувачувати в тому, що я лізу не в свою справу, і просто шукаю привід зруйнувати нашу сім’ю.

Зробив мене у всьому винуватою, і пішов кудись з дому з ночівлею…

Мені, в принципі, все одно на його романи, аби допоміг виростити нашого сина, і забезпечував нас, поки  я сама ще не стою твердо на ногах. Але навіщо ж так нахабно брехати? Мені здається, інший на його місці визнав би свою провину, і постарався б її загладити (чоловік моєї подруги в подібній ситуації подарував шубу), інший знайомий – машину, а мій благовірний лише виставив мене винною у всіх своїх же гріхах…

Не знаю, як тепер вчинити, адже він швидше за все не захоче миритися зі мною першим. Подавати на розлучення й аліменти? Чи зайняти позицію спостерігача і почекати, а тим часом відповісти на залицяння одного неодруженого друга, якому я давно подобаюся?..

Що ви б зробили на моєму місці?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook