fbpx

Вже декілька місяців моя Наталка заміжня. Я просто не могла повірити в почуте. Відразу взялась за телефон і давай викликати подругу на розмову. Зустрілись ми, правда, десь через тиждень, бо Наталка не могла раніше. Весь цей час я з нетерпінням чекала зустрічі. Та те, що я довідалась, мене трохи насторожило. Моя подруга познайомилась з Муратом і вже на другому побачені він зробив їй пропозицію руки і серця. Сам він Мусульманин. Тому весілля, як такого і не було

Та після заміжжя життя моєї подруги геть змінилось. Вона змушена була піти з роботи, хоч і працювала вчителем англійської

З Наталкою ми товаришуємо вже багато років, можна і так сказати, скільки себе пам’ятаю, стільки ми і подруги.

Першою з нашої компашки вийшла заміж я, невдовзі зрозуміла, що при  надії, привела на світ чудових дівчаток двійняток.

Клопоту мала немало, тому на якийсь час у нашій дружбі була пауза, ми майже не зустрічались, так, деколи зідзвонювались.

Та вже десь місяців три як я дізналась, що Наталка заміжня. Я просто не могла повірити в почуте.

Відразу взялась за телефон і давай викликати подругу на розмову. Зустрілись ми, правда, десь через тиждень, бо Наталка не могла раніше.

Весь цей тиждень я з нетерпінням чекала цієї зустрічі. Та все що я довідалась, мене трохи, якщо чесно, насторожило.

Моя подруга познайомилась з Муратом в мережах, на другому побачені він зробив їй пропозицію руки і серця. Сам він Мусульманин. Тому весілля, як такого і не було.

Та після заміжжя життя моєї подруги геть змінилось. Вона змушена була піти з роботи, хоч і працювала вчителем англійської.

А все тому, що в них не прийнято, щоб жінка працювала. Вона тепер господиня в домі, яка постійно в очікуванні свого коханого. Їй толком не можна нікуди ходити, її обов’язок тримати ідеальну чистоту в домі і готувати їжу.

Це сьогодні вона зі мною зустрілася, бо чоловік поїхав на батьківщину. Якщо чесно Наталка і сама трохи розчарована в цих стосунках.

Але подруга вже при надії, і буть що, хоче зберегти сім’ю, адже за плечима у неї гіркий досвід.

Її батьки розлучились коли їй було півтори рочку і більше вона тата так і не бачила. Весь час мені подруга розповідала, як їй його не вистарчало.

Тому для своєї дитини вона хоче геть іншої долі. Та до чого ці стосунки можуть призвести, мені й самій важко уявити?

Моя подруга, як жінка мусульманина, майже немає прав, а лише обов’язки.

Хочеться порадити подрузі втікати допоки не пізно, та вона все одно мене не послухає. Як би їй було не важко, вона буде триматися за ці стосунки лише заради того, щоб не повторити долю мами.

Щоб у її дитини була повна сім’я.

Проте, чи буду я мати змогу, ще бачитись з подругою? Це вже як вирішить Мурат.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page