fbpx

Вже днями – річниця вторгнення рф в нашу мирну Україну. Відома астрологиня й таролог, якій довіряють багато українців і прогнози якої дійсно справджувалися неодноразово, Людмила Хомутовська розповіла, чого нам варто очікувати, до чого готуватися. Вельми цікаве бачення і прогноз

Вже днями – річниця вторгнення рф в нашу мирну Україну. Відома астрологиня й таролог, якій довіряють багато українців і прогнози якої дійсно справджувалися неодноразово, Людмила Хомутовська розповіла, чого нам варто очікувати, до чого готуватися.

Пропонуємо  познайомитися з баченням і прогнозом паніф Людмили, а вже вірити чи ні – ваша справа.

Зовсім скоро буде рік з того моменту, як почалося повномасштабне вторгнення Росії до України. Багато хто прогнозує, що в цей період слід чекати особливого загострення ситуації.

Свою думку висловила і Людмила Хомутовська. Вона зробила розклад і розповіла, яким буде життя в найближчому майбутньому і чого варто готуватися.

Вашій увазі – пророкування таролога на річницю вторгнення.

Нині з усіх боків максимально нагнітають ситуацію. Не стримався і колишній президент США. Він каже, що треба якнайшвидше закінчити цю боротьбу, бо наслідки можуть бути жахливими.

У Людмили Хомутовської запитали, чи справді Трамп вірить у те, що РФ може піти на крайні заходи та використати ядерну зброю.

Таролог відповіла, що не бачить цього у найближчому майбутньому. А ось американський політик справді припускає, що таке може статися. Можливо, все через його надмірне захоплення лідером РФ. Тарологиня запевняє, що він просто грає на боці Росії та намагається внести сумніви у голови людей.

Також Людмила переглянула розклад на майбутні вибори у США. Вона каже, що Трамп рветься до влади. Його план: перемогти та стати на бік Росії. Проте Хомутовська не вбачає його перемоги на виборах.

пані Людмила запевняє, що до виборів у США війна вже закінчиться нашою перемогою. У цьому вона ще жодного разу не сумнівалася. Раніше вона говорила, що все закінчиться навесні 2023 року. Сподіваємося, її прогноз справдиться.

Багато хто любить спекулювати на темі того, що все це можна закінчити одним дзвінком. Чи так це? Людмила Хомутовська вважає, що наразі це не так. Занадто багато сил задіяно. Дзвінки нічим не допоможуть.

Річниця вторгнення

24 лютого – сумна дата, якої багато хто побоюється. Усі говорять про те, що в цей день очікується чого завгодно. Хомутовська каже, що не варто очікувати саме цього дня чогось масштабного. Незабаром розпочнеться наступ, але він не буде несподіванкою. Ми будемо на рівних. Після тривалої оборони наші війська наростять силу й дієздатність і дадуть потужну відсіч.

Активність очікується з обох боків. Однак ми готові до цього. Плани давно продумані та прораховані. Потрібно довіряти військовим та всіма силами їм допомагати.

За цей рік українці пережили дуже багато. Ціною стали величезні людські жертви. Тому складно радіти навіть найоптимістичнішим прогнозам. Проте ми змогли об’єднатися та мужньо витримали цей рік.

Ясно й зрозуміло одне: зараз нам треба продовжувати так само. Якщо ми триматимемося разом, допомагатимемо тому, кому можемо, і працюватимемо заради перемоги, то правда буде на нашому боці.

Перемога, безперечно, настане. Потрібно лише докласти для цього всіх можливих зусиль. Не втрачаймо надії! Слава Україні!

Фото – ibilingua.com., скріншот.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page