fbpx
життєві історії
Вже наступного дня Віра почала мені на вайбер скидати фото з їх відпочинку в Туреччині. Писала, що все у них супер, готель шикарний, їжа дуже смачна, погода чудова. Я раділа за подругу. Правда, коли запитала, як в них розвиваються стосунки, Віра відповіла, що зрозуміла там, що Віталік їй не пара, але провести гарно тих десять днів вона не відмовляється. Вже дома на неї чекав сюрприз. Але Віра жінка горда. Не знаю щоб я робила в такій ситуації

Вже наступного дня Віра почала мені на вайбер скидати фото з їх відпочинку в Туреччині. Писала, що все у них супер, готель шикарний, їжа дуже смачна, погода чудова. Я раділа за подругу. Правда, коли запитала, як в них розвиваються стосунки, Віра відповіла, що зрозуміла там, що Віталік їй не пара, але провести гарно тих десять днів вона не відмовляється. Вже дома на неї чекав сюрприз. Але Віра жінка горда. Не знаю щоб я робила в такій ситуації.

***

Нещодавно ходила в гості до своєї подруги на чай з тортиком, приводом був її найближчий від’їзд до Туреччини. І вона вирішила на цьому наголосити, а також попросила мене приходити годувати кота і доглянути за квартирою.

За розмовою я запитала, з ким вона летить на відпочинок і Віра розповіла , що в Туреччину її запросив колега по роботі. Вони один одному симпатизують, але між ними нічого поки немає.

У надії розвинути відносини, Віталік запросив її з’їздити у відпустку разом, сказав що він оплатить їм путівку в Туреччину за системою “все включено” на 10 днів і щоб вона ні про що не турбувалася.

Віра полетіла на відпочинок, на вайбер мені регулярно відправляла фотографії зі своєї відпустки. Поділилася враженнями, що готель класний, годують добре, погода чудова і їй все подобається.

Я поцікавилася як складаються стосунки з її кавалером, вона відповіла:

– Ти знаєш я зрозуміла, що нічого у нас з ним не вийде, ми можемо бути з ним тільки друзями.

Я її підтримала і сказала, щоб вона не сумувала, так буває. І ось подруга повернулася з відпустки з гарною засмагою та чудовим настроєм, а через кілька днів вона мені зателефонувала і поскаржилася.

Через пару днів, як вони повернулися з Туреччини їй на вайбер Віталік, з яким вона літала, відправив фото своєї банківської картки та фото чека за оплачену путівку і попросив повернути йому половину грошей.

Віра була неприємно здивована і такого повороту подій не очікувала, думала, що Віталік порядний чоловік.

Вона жінка горда і самодостатня і тому тут же перевела йому половину за путівку і висновки з цієї ситуації зробила, що якщо ти ще не перебуваєш в близьких відносинах з людиною, то і їхати за її рахунок не треба.

Вийшло, що Віталік не отримав від неї того, що хотів – любові і ласки, але ж вона і не повинна йому була, їхала на запрошенням.

Ось така у когось буває любов…

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page