fbpx
життєві історії
Вже перед самим весіллям я дізнався про те, що Олеся так старалася приховати від мене. Спершу я випадково почув її розмову з мамою, але так нічого до кінця і не зрозумів. Добре, що знайшлися “хороші сусіди”, які і відкрили мені очі на цю сім’ю. Тепер сиджу і думаю, які тільки люди бувають скритні. Я ледь не попався на їх гачок

Вже перед самим весіллям я дізнався про те, що Олеся так старалася приховати від мене. Спершу я випадково почув її розмову з мамою, але так нічого до кінця і не зрозумів. Добре, що знайшлися “хороші сусіди”, які і відкрили мені очі на цю сім’ю. Тепер сиджу і думаю, які тільки люди бувають скритні. Я ледь не попався на їх гачок.

Я й подумати не міг, що вляпаюсь в таку історію.

Зустрів дівчину, покохав, почали зустрічатися. Звичайно, Олеся не ідеальна, як і всі ми люди, але на її “косяки” в принципі можна закрити очі, адже нічого особливого в цьому немає.

Ми прозустрічались більше пів року і вирішили узаконити стосунки, весілля, все як годиться, стали планувати, і тут на поверхню виліз “кіндер сюрприз”, який Олеся приберегла на фінал. Спочатку почув дивну розмову Олесі з її мамою, але не надав цьому значення, а потім “добрі люди” розкрили мені на цю сім’ю очі.

Виявилося, що у Олесі є дитина, але це ще не найгірше. Дитина ця з особливими потребами, і вона не захотіла нею займатися, спершу вона думала оформити її в спец. заклад, але батько маляти виявився чуйнішим ніж вона, і забрав дочку до себе. Олеся, як виявилося, навіть не питає як у неї справи, зовсім не цікавиться її життям.

У нас ясна річ відбулася розмова, і Олеся все це назвала помилкою молодості і все.

В мене немає слів. Я розірвав з нею всі стосунки, бо навіть уявити важко, що мама так могла поступити з власною дитиною.

Як ви думаєте, Олеся вартує другого шансу? Можливо це і справді була помилка молодості?

Фото ілюстративне – ddob

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook