fbpx
життєві історії
Вже пів року ми не спілкуємося з родиною сина, Думала я, що до нього дійде. Як так можна було? Він пів року був на заробітках, потім теща трохи доклала грошей їм і діти купили двокімнатну простору квартиру, готову для життя. І син оформив житло на тещу! Він там ніхто, а цю жінку і бабусею не назвеш. Така квартира коштувала майже півтора мільйони гривень

У нас у родині сталася дуже неприємна і напружена ситуація. Син Максим і невістка Аня живуть у великому райцентрі. А ми близько від нього у селі. У невістки лише мама і вона теж живе біля них у місті. Аня у свахи одна, у нас, крім Максима, ще двоє молодших дітей.

Коли Максим і Аня побралися, вони обоє працювали у місті, орендували квартиру, але, зрозуміло, мріяли про своє житло. Так сталося, що фірма Максима закрилася два роки тому, але воно наче вийшло і на краще: Максим поїхав закордон на заробітки на пів року на дуже хорошу зарплату. Висилав Ані, яка була в декреті, гроші, та ще й відкладав. За пів року заробив майже мільйон.

Коли Максим повернувся, вони вирішили брати квартиру. І не аби яку, а готову у новобудові у новому районі міста. Така квартира коштувала майже півтора мільйони гривень. Ми не могли їм допомогти, бо живемо не багато, плюс молодші діти. Зате ми їм і продуктами допомагаємо завжди, і онучку Злату вони до нас на всі вихідні іноді привозять, а самі відпочивають або справами займаються. Аніна мама, теща мого сина Наталя, зовсім не бере участь у житті їхньої родини, з внучкою не допомагає. Звичайно, коли їй? Вона молода, у неї бізнес – салон краси, у неї командировки і побачення з кавалерами.

Так ось, ми дітям грошей на житло додати не змогли, у нас взагалі ніяких заощаджень і “подушок безпеки” немає. А ось сваха Наталя додала, майже 500 тисяч гривень. Але все одно основну суму заробив і вклав у квартиру саме Максим!

Тому я дивом залишилася стояти на ногах, коли дізналася, що нову простору двокімнатну квартиру син оформив на тещу! Не знаю вже, як вони його там обробили, але що сталося, те сталося. Квартира – власність матері невістки.

Ми з чоловіком дуже обурилися, заявили, що це все докорінно не правильно. А якщо, не дай Бог, розлучення? І все, Максим біля порожнього корита! Ми пояснювали це йому. Але він у відповідь або мовчить, або каже, що це не наша справа. У результаті взагалі посварилися і вже пів року ми не спілкуємося з родиною сина, не допомагаємо продуктами, не просимо Златку.

Але Максим, я так зрозуміла, не збирається нічого міняти. От що ним рухало? Не можемо ми з чоловіком зрозуміти його вчинку. У нас є ще двоє дітей, на щастя, сподіваюся, що вони хоч будуть розумнішими і дослухатимуться до думки батьків, а не чужих людей.

Автор – Надія Д.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!