fbpx

Вже сьогодні всі українці затамувавши подих очікують “Важкий Повний Місяць”, який відбудеться о 23:55 за київським часом: настанови, які дозволять не потрапити в неприємну ситуацію. І навпаки, чим варто зайнятися, щоб запросити в свій дім удачу!

Вже сьогодні всі українці затамувавши подих очікують “Тяжкий Повний Місяць”, який відбудеться о 23:55 за київським часом: настанови, які дозволять не потрапити в неприємну ситуацію. І навпаки, чим варто зайнятися, щоб запросити в свій дім удачу!

9 жовтня 2022 року о 23:55 за київським часом настане повня в Овні, після якої починається час спадного Місяця – від 10 до 24 жовтня 2022 року

Повний місяць, який буде 9 жовтня 2022 року, називається Місяцем Мисливців. Він вказує на те, що настав час вирушати на полювання напередодні зими, адже саме в цей час тварини починають накопичувати жир для холодів взимку. Цей день вважається особливим, оскільки несе у собі сильну енергетику, завдяки якій кожен може внести зміни до свого життя.

Оскільки ця повня буде дуже напруженою, то будь-які заплановані заходи на цей день краще перенести на інший час. Люди можуть зіткнутися з різними невдачами та проблемами, припускатися помилок і робити щось неправильно. У деяких може розпочатися чорна смуга у фінансовому плані. З’являться розбіжності з рідними та близькими людьми.

Що потрібно робити 9 жовтня 2022 року

Ця повня принесе успіх у любовних справах. Почуття та емоції переповнюватимуть кожного, тому можна сміливо виявляти свою любов і пристрасть. Тим, хто не наважувався зробити перший крок назустріч своєму коханню, треба набратися хоробрості та зробити його.

Повний місяць допомагає пробуджувати в людині особливі думки та приховані таланти. Час є сприятливим для реалізації творчих ідей, виконання будь-яких завдань та побудови планів. Успіх чекає на письменників, блогерів, дизайнерів, художників, модельєрів та журналістів.

Час сприятливий для проведення медитації, заняття йогою, читання книги, перегляду улюбленого серіалу та прослуховування музики. Все це подарує задоволення, зарядить силою та енергією, а також допоможе розслабитись після напруженого трудового дня.

У повню можна загадувати бажання, проводити різні обряди. Багато хто з них спрямований на залучення любові, достатку та сімейного благополуччя.

Що не варто робити в повний місяць, щоб уникнути халепи

Більшість людей вважають, що в повний місяць відбувається багато містики та незрозумілих речей, навіть люди змінюються.

Щоб уникнути неприємностей та халепи, в період повні не варто приступати до нової роботи, розпочинати бізнес або запускати якийсь проект. Вся справа в тому, що будь-які задуми та плани в цей час можуть піти зовсім не так, як хотілося б. Небажано займатися важким фізичним працею, і навіть брати він багато роботи.

Повний місяць зовсім не рекомендується торкатися рослин і домашніх квітів, тому що вони дуже погано переживають цей час. Будь-які маніпуляції можуть завдати їм великої шкоди, дозволяється лише виробляти їх полив.

Найголовнішим є заборона відвідування салону краси. Потрібно відмовитися від стрижки, фарбування волосся, манікюру та педикюру. Все це може лише зіпсувати волосся чи нігті, а також нашкодити людині.

Іншим часом варто також перенести здійснення дорогих покупок. Будь-яка витрата грошей у цей день виявиться невдалою, а великі покупки можуть розчарувати.

Не варто погоджуватися на ризики, тому що успіх у цей день відвернеться від кожного, хто захоче зробити щось подібне. Будь-які ризики в даний день не принесуть очікуваного результату, а тільки призведуть до невдач.

Миру вам та добра, дорогі мої!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page