fbpx
життєві історії
Вже верне від вигляду дружини вдома, зате на роботу вона – наче краля. Ну як мавпочка та! Моя дружина стільки часу витрачає, стоячи біля дзеркала, що в мене вже все терпіння лопається як мильна бульбашка. Збирається вранці на роботу більше години! Довго підбирає одяг, зачіску, макіяж, перебирає свою косметику. Зате коли приходить додому ввечері – натягує на себе якусь стару розтягнуту футболку, стягне шпилькою волосся і вважає, що дома вона й так гарна. Фу! Чому я повинен вдома дивитися, як вона ходить з маскою на обличчі і з накрученим на бігуді волоссям?

Ну як мавпочка та! Моя дружина стільки часу витрачає, стоячи біля дзеркала, що в мене вже все терпіння лопається як мильна бульбашка. Збирається вранці на роботу більше години! Довго підбирає одяг, зачіску, макіяж, перебирає свою косметику. Зате коли приходить додому ввечері – натягує на себе якусь стару розтягнуту футболку, стягне шпилькою волосся і вважає, що дома вона й так гарна. Фу! Чому я повинен вдома дивитися, як вона ходить з маскою на обличчі і з накрученим на бігуді волоссям?

Одружений я вже п’ять років. З дружиною у нас завжди були дуже хороші стосунки. Двоє дітей народилися один за одним, і дружина була весь цей час вдома з дітьми. Але недавно вона вже вийшла на роботу, і я став помічати, що вона трохи змінилася.

Коли ми ще тільки одружилися, я якось не помічав, скільки часу вона проводить біля дзеркала. Потім дві дитини підряд, коли не можна було ніякої косметики. Я не кажу, що вона не стежила за собою, звісно, щ остежила, але не до такої ж міри, як зараз! І не можу зрозуміти заради чого весь цей маскарад.

Збирається вранці на роботу більше години! Довго підбирає одяг, зачіску, макіяж, перебирає свою косметику.

Краса, звичайно, вимагає жертв і часу, але все це мене дуже дратує, тому що я підводжу її на машині на роботу і весь цей час змушений її чекати!

Але справа не стільки в цьому. Мені не подобається те, що моя дружина, коли приходить додому ввечері, одягає якусь стару розтягнуту футболку, стягне шпилькою волосся і вважає, що вдома можна ходити і так. І у вихідні, якщо тільки ми нікуди не йдемо, одягнена вона точно також.

Я не ревную, але не можу зрозуміти, невже потрібно добре виглядати тільки на людях, на роботі, а вдома, для мене і дітей, підходить і такий варіант? Тим більше що у нас дві дочки, дівчинки, і вони мимоволі вчаться такому ставленню до чоловіка!

Коли я намагався поговорити з дружиною про це, вийшло тільки гірше. Вона образилася, і ми надовго посварилися. Сказала, що я не розумію її, що їй доводиться цілий день ходити на каблуках, то можна вдома і розслабитися. Я ж не дозволяю собі не голитися по вихідним, чому до мене таке ставлення?

Але є ж нормальний домашній одяг, а не тільки доношувати старі футболки, іноді це бувають навіть мої! Я не кажу, що на роботі не потрібно виглядати доглянуто і красиво одягненою, але чому я повинен вдома дивитися, як вона ходить з маскою на обличчі і з накрученим на бігуді волоссям?

Останнім часом я у себе на роботі спостерігаю за співробітницями і мені цікаво, вони вдома такі ж гарні?

Чому ж тоді наші жінки дивуються, що їм зраджують чоловіки? Бо мене вже верне від вигляду дружини вдома, зате на роботу вона – наче краля.

Автор: Віктор

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page